PDA

Zobacz pełną wersję : Dyptyk w Lightroom.



Bolo
19-03-2011, 19:34
Czy jest możliwość po wykonaniu dyptyku wyeksportować go w całości z NEF do JPG? Jeżeli tak, to jak to się robi?
Bo gdy robię dyptyk, to tylko mogę "wydrukować" go, do formatu PDF.

B.K.
19-03-2011, 19:58
Dyptyk w NEF?
Chodzi Ci o dyptyk zrobiony w module Print, tak? Po prawej stronie w sekcji "Print job" masz możliwość druku do JPEG w polu "Print to:".

Bolo
20-03-2011, 00:14
Hehe, działa!!!! "Wciskałem" wszystkie opcje a tą ominąłem. Wielkie dzięki.