Zobacz pełną wersję : Dyptyk w Lightroom.
Czy jest możliwość po wykonaniu dyptyku wyeksportować go w całości z NEF do JPG? Jeżeli tak, to jak to się robi?
Bo gdy robię dyptyk, to tylko mogę "wydrukować" go, do formatu PDF.
Dyptyk w NEF?
Chodzi Ci o dyptyk zrobiony w module Print, tak? Po prawej stronie w sekcji "Print job" masz możliwość druku do JPEG w polu "Print to:".
Hehe, działa!!!! "Wciskałem" wszystkie opcje a tą ominąłem. Wielkie dzięki.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.