Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Dyptyk w Lightroom.

    Czy jest możliwość po wykonaniu dyptyku wyeksportować go w całości z NEF do JPG? Jeżeli tak, to jak to się robi?
    Bo gdy robię dyptyk, to tylko mogę "wydrukować" go, do formatu PDF.

  2. #2

    Domyślnie

    Dyptyk w NEF?
    Chodzi Ci o dyptyk zrobiony w module Print, tak? Po prawej stronie w sekcji "Print job" masz możliwość druku do JPEG w polu "Print to:".

  3. #3

    Domyślnie

    Hehe, działa!!!! "Wciskałem" wszystkie opcje a tą ominąłem. Wielkie dzięki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •