Czy jest możliwość po wykonaniu dyptyku wyeksportować go w całości z NEF do JPG? Jeżeli tak, to jak to się robi?
Bo gdy robię dyptyk, to tylko mogę "wydrukować" go, do formatu PDF.
Szukaj
Czy jest możliwość po wykonaniu dyptyku wyeksportować go w całości z NEF do JPG? Jeżeli tak, to jak to się robi?
Bo gdy robię dyptyk, to tylko mogę "wydrukować" go, do formatu PDF.
Dyptyk w NEF?
Chodzi Ci o dyptyk zrobiony w module Print, tak? Po prawej stronie w sekcji "Print job" masz możliwość druku do JPEG w polu "Print to:".
Hehe, działa!!!! "Wciskałem" wszystkie opcje a tą ominąłem. Wielkie dzięki.
Skontaktuj się z nami