PDA

Zobacz pełną wersję : Niebieskie plamy



Kuba_
13-07-2011, 20:44
Nie wiem czy było nie znalazłem nic na ten temat no ale o co chodzi. Zrobiłem ostatnio kilka zdjęć w NEF no i jak je odpalę w Photoshopie to w ciemnych miejscach mam niebieskie plamy co w obróbce strasznie przeszkadza. Da się tego jakoś pozbyć?

kkokosz
13-07-2011, 20:55
Masz na myśli samego Photoshopa czy raczej CameraRAW? Bo jeśli CameraRAW, to w ten sposób są oznaczane niedoświetlone miejsca. Możesz na histogramie kliknąć lewy trójkącik u góry i wyłączyć tę funkcję.

T&T
13-07-2011, 21:44
:grin::D:D