Zobacz pełną wersję : zdjecia HDR
Czy macie jakis sposob na zdjecia HDR ? Moze jakis tutek ? Jak to ugryzc ?
Czy macie jakis sposob na zdjecia HDR ? Moze jakis tutek ? Jak to ugryzc ?
A może tak użyć wyszukiwarki???
Zrobić trzy albo więcej ekspozycji i odpowiednio obrobić?
Najłatwiej jest chyba napisać pw do użytkownika 2pompony i spytać o dobry plugin do hdr.
żółto-czarny
14-07-2011, 13:14
Mam prosty sposób: załadować do SNS-HDR (reklama ;)) i potem przeważnie nie trzeba tego mocno poprawiać.
Najłatwiej jest chyba napisać pw do użytkownika 2pompony i spytać o dobry plugin do hdr.
To może być ciekawe ;)
strzelasz od 1do ... ilu chcesz rawy wrzucasz do na przykład Photomatix Pro 4.0.2 suwaczki później obróbka i masz gotowca
markes1987
15-07-2011, 17:02
proponuje zajrzeć tutaj:
http://onephoto.net/?p0=4&p1=1&news=31
Najłatwiej jest chyba napisać pw do użytkownika 2pompony i spytać o dobry plugin do hdr.
taaak polecam z calego serca... :)
proponuje zajrzeć tutaj:
http://onephoto.net/?p0=4&p1=1&news=31
O tak dobry Tutek Macka Duczynskiego.....od siebie dodam.....nie idz droga HDR bo staniesz w miejscu i bedziesz sie slinil na te bochomazy latami zamiast sie rozwijac. Do HDR prawdziwego trzeba miec juz jakas wiedze i umiejetnosci a przede wszystkim znac umiar;)
Jednym z wielu tego typu programow dosc przyjemny jest Nik Software HDR Efex Pro.
http://www.youtube.com/watch?v=hxf23SNHhPU
markes1987
19-07-2011, 15:53
O tak dobry Tutek Macka Duczynskiego.....od siebie dodam.....nie idz droga HDR bo staniesz w miejscu i bedziesz sie slinil na te bochomazy latami zamiast sie rozwijac. Do HDR prawdziwego trzeba miec juz jakas wiedze i umiejetnosci a przede wszystkim znac umiar;)
popieram ;)
Do HDR prawdziwego trzeba miec juz jakas wiedze i umiejetnosci a przede wszystkim znac umiar;)
Przede wszystkim to wiedzieć czym jest HDR… Zapewne pisząc o umiarze miałeś na myśli potworki jakie ludzie produkują, a robią to nie z braku umiaru, tylko z niewiedzy… -- i myślą, że HDR wygląda tak:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/07/hdr_draw12-1.jpg
źródło (http://www.kosmala.pl/wp-content/uploads/2009/07/hdr_draw12.jpg)
Pierwsze lepsze zdjęcie z gugla, przy wyszukiwaniu obrazków, pod hasłem HDR.
Jezusmaryja, powinna być cenzura dla takich obrazków na forum...
żółto-czarny
21-07-2011, 09:28
Po co cenzurować, przecież zawsze można to umieścić w dziale "Grafika, digart, posteryzacja" ;)
Nawet tam mi się nie chce oglądać takich koszmarków...
To chyba rekord świata... ;)
swider zmasakrowales mnie na maksa
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.