PDA

Zobacz pełną wersję : zdjecia HDR



shurr
14-07-2011, 11:52
Czy macie jakis sposob na zdjecia HDR ? Moze jakis tutek ? Jak to ugryzc ?

NBA
14-07-2011, 11:54
Czy macie jakis sposob na zdjecia HDR ? Moze jakis tutek ? Jak to ugryzc ?

A może tak użyć wyszukiwarki???

Wozlow
14-07-2011, 12:12
Zrobić trzy albo więcej ekspozycji i odpowiednio obrobić?

hadwao
14-07-2011, 12:39
Najłatwiej jest chyba napisać pw do użytkownika 2pompony i spytać o dobry plugin do hdr.

żółto-czarny
14-07-2011, 13:14
Mam prosty sposób: załadować do SNS-HDR (reklama ;)) i potem przeważnie nie trzeba tego mocno poprawiać.

Boghol
14-07-2011, 13:16
Najłatwiej jest chyba napisać pw do użytkownika 2pompony i spytać o dobry plugin do hdr.

To może być ciekawe ;)

setth
14-07-2011, 18:00
strzelasz od 1do ... ilu chcesz rawy wrzucasz do na przykład Photomatix Pro 4.0.2 suwaczki później obróbka i masz gotowca

markes1987
15-07-2011, 17:02
proponuje zajrzeć tutaj:
http://onephoto.net/?p0=4&p1=1&news=31

6868
15-07-2011, 17:13
Najłatwiej jest chyba napisać pw do użytkownika 2pompony i spytać o dobry plugin do hdr.

taaak polecam z calego serca... :)

Greg77
17-07-2011, 01:06
proponuje zajrzeć tutaj:
http://onephoto.net/?p0=4&p1=1&news=31

O tak dobry Tutek Macka Duczynskiego.....od siebie dodam.....nie idz droga HDR bo staniesz w miejscu i bedziesz sie slinil na te bochomazy latami zamiast sie rozwijac. Do HDR prawdziwego trzeba miec juz jakas wiedze i umiejetnosci a przede wszystkim znac umiar;)

Rascal
18-07-2011, 00:01
Jednym z wielu tego typu programow dosc przyjemny jest Nik Software HDR Efex Pro.

http://www.youtube.com/watch?v=hxf23SNHhPU

markes1987
19-07-2011, 15:53
O tak dobry Tutek Macka Duczynskiego.....od siebie dodam.....nie idz droga HDR bo staniesz w miejscu i bedziesz sie slinil na te bochomazy latami zamiast sie rozwijac. Do HDR prawdziwego trzeba miec juz jakas wiedze i umiejetnosci a przede wszystkim znac umiar;)

popieram ;)

swider
21-07-2011, 01:22
Do HDR prawdziwego trzeba miec juz jakas wiedze i umiejetnosci a przede wszystkim znac umiar;)
Przede wszystkim to wiedzieć czym jest HDR… Zapewne pisząc o umiarze miałeś na myśli potworki jakie ludzie produkują, a robią to nie z braku umiaru, tylko z niewiedzy… -- i myślą, że HDR wygląda tak:



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/07/hdr_draw12-1.jpg
źródło (http://www.kosmala.pl/wp-content/uploads/2009/07/hdr_draw12.jpg)

Pierwsze lepsze zdjęcie z gugla, przy wyszukiwaniu obrazków, pod hasłem HDR.

morzon
21-07-2011, 01:28
Jezusmaryja, powinna być cenzura dla takich obrazków na forum...

żółto-czarny
21-07-2011, 09:28
Po co cenzurować, przecież zawsze można to umieścić w dziale "Grafika, digart, posteryzacja" ;)

morzon
21-07-2011, 09:46
Nawet tam mi się nie chce oglądać takich koszmarków...

Seeker
23-07-2011, 11:57
To chyba rekord świata... ;)

moira
24-07-2011, 11:42
swider zmasakrowales mnie na maksa