PDA

Zobacz pełną wersję : obrobka zdjec



vienko
29-08-2011, 02:04
Jak obrabia sie zdjecia zeby uzyskac taki efekt
http://fotogalerie.pl/fotka/3040621286038837s2,ruranski,*na%20bocznicy.htm

Papier
29-08-2011, 06:40
High Dynamic Range (http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL340&=&q=high+dynamic+range&oq=high+dynamic+range&aq=f&aqi=g2&aql=&gs_sm=e&gs_upl=2824l7713l0l10036l20l20l1l12l13l0l257l1455l 1.0.6l7l0)

stock
29-08-2011, 06:47
ale nie idź ta drogą, bo wzorzec wybrałes sobie bardzo kiepski.

vienko
29-08-2011, 10:44
Niczego jeszcze nie wybieralem:) poprostu chce wiedziec jak sie to robi,bo niektore takie fotki mi sie podobaja

vienko
29-08-2011, 15:00
W kazdym razie dzieki za info

darkmajin
30-08-2011, 10:58
ale nie idź ta drogą, bo wzorzec wybrałes sobie bardzo kiepski.

jak się komuś podoba to czemu ma nie robić, picassa bohomazy nieźle się sprzedają, a to z pewnością jest od nich lepsze

jacoslavgth
30-08-2011, 11:29
jak się komuś podoba to czemu ma nie robić, picassa bohomazy nieźle się sprzedają, a to z pewnością jest od nich lepsze

bohomazy - hehehe - dobre sobie, nie doceniasz Pan sztuki współczesnej, a szkoda...

darkmajin
30-08-2011, 11:54
no nie trawie tego ;), ale chodziło raczej o preferencje ja bym za to 10 zł nie dał komuś się podoba to samo z hdr kadrami innymi niż wedle książek itp nie lubię narzucania co jest ładne co nie... jestem w trakcie załatwiania ślubu i słyszę ciągle co to jest zgodne z tradycja, a czego nie wypada może to przez to ;)

przemo_k
18-09-2011, 13:57
ale nie idź ta drogą, bo wzorzec wybrałes sobie bardzo kiepski.

w sensie autora czy przedmiotu zdjęcia?

marcinc
18-09-2011, 14:30
Jak obrabia sie zdjecia zeby uzyskac taki efekt
http://fotogalerie.pl/fotka/3040621286038837s2,ruranski,*na%20bocznicy.htm

Wypróbuj sobie program MACHINERY (http://www.machineryhdr.com/effects/)