PDA

Zobacz pełną wersję : Co to za aparat ?



Artex
25-11-2011, 11:12
Witam !

Nie wiedziałem do jakiego działu więc może tu będzie ok ?
Mam pilne pytanie techniczne-otóż budujemy dość skomplikowany system, na opis którego nawet nie ma tu miejsca i....

.....większość problemów już rozwiązałem, pozostaje tylko jeden: co to za model aparatu na zdjęciu poniżej ?
Ewentualnie jeśli ktoś pozna rodzaj transmitera to będę podwójnie wdzięczny :-)

Wiedza na temat tego modelu otworzy mi drzwi do "ostatniej komnaty" :-)

Pozdrawiam i z góry dzięki !


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/24/caml.jpg/)

mpwt
25-11-2011, 11:21
Mi to na Olka wygląda.

Artex
25-11-2011, 11:22
Też tak przypuszczam....obstawiam E-1 chociaż może trochę za mały ten ?

Artex
25-11-2011, 12:21
Oj już chyba wiem: E-10 lub E-20 !