Artex
25-11-2011, 11:12
Witam !
Nie wiedziałem do jakiego działu więc może tu będzie ok ?
Mam pilne pytanie techniczne-otóż budujemy dość skomplikowany system, na opis którego nawet nie ma tu miejsca i....
.....większość problemów już rozwiązałem, pozostaje tylko jeden: co to za model aparatu na zdjęciu poniżej ?
Ewentualnie jeśli ktoś pozna rodzaj transmitera to będę podwójnie wdzięczny :-)
Wiedza na temat tego modelu otworzy mi drzwi do "ostatniej komnaty" :-)
Pozdrawiam i z góry dzięki !
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/24/caml.jpg/)
Nie wiedziałem do jakiego działu więc może tu będzie ok ?
Mam pilne pytanie techniczne-otóż budujemy dość skomplikowany system, na opis którego nawet nie ma tu miejsca i....
.....większość problemów już rozwiązałem, pozostaje tylko jeden: co to za model aparatu na zdjęciu poniżej ?
Ewentualnie jeśli ktoś pozna rodzaj transmitera to będę podwójnie wdzięczny :-)
Wiedza na temat tego modelu otworzy mi drzwi do "ostatniej komnaty" :-)
Pozdrawiam i z góry dzięki !
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/24/caml.jpg/)