PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografia sferyczna z lotu ptaka



Mr.Reset
25-02-2011, 08:27
Powitać,

Znalazłem w sieci taka panoramkę:

http://www.tristanshu.com/gallerie/blog/2009/vrcrossannecylake/index.html

Ma ktoś pomysł jak takie coś wykonać?

Dla mnie czarna magia...

Pozdrawiam,
Mr.Reset

Przemek Paśnik
25-02-2011, 09:28
Na dole uprzęży widać aluminiową rurkę, myślę, że mógł tam zamocować głowicę czymś w rodzaju super clampa.

loki_p
27-02-2011, 19:50
Panorama robiona z ręki, raz z jednej a raz z drugiej. Później mozolna obróbka przy składaniu.

Mr.Reset
27-02-2011, 20:42
Patrząc na inne panoramy tego faceta obstawiałbym jednak coś bardziej niezawodnego niż ręczne zabawy...

Podejrzewam wysięgnik z głowicą i wężyk spustowy w ręce. Nie zdziwiłbym się gdyby na tym samym wężyku był drugi przycisk do automatycznego obrotu głowicy o zadany kąt.

Czysto, ładnie i można robić panoramę za panoramą :)

Pozdrawiam,
Mr.Reset

t.chadzinski
27-02-2011, 22:00
odbicie w okularach