Zobacz pełną wersję : Fotografia sferyczna z lotu ptaka
Mr.Reset
25-02-2011, 08:27
Powitać,
Znalazłem w sieci taka panoramkę:
http://www.tristanshu.com/gallerie/blog/2009/vrcrossannecylake/index.html
Ma ktoś pomysł jak takie coś wykonać?
Dla mnie czarna magia...
Pozdrawiam,
Mr.Reset
Przemek Paśnik
25-02-2011, 09:28
Na dole uprzęży widać aluminiową rurkę, myślę, że mógł tam zamocować głowicę czymś w rodzaju super clampa.
Panorama robiona z ręki, raz z jednej a raz z drugiej. Później mozolna obróbka przy składaniu.
Mr.Reset
27-02-2011, 20:42
Patrząc na inne panoramy tego faceta obstawiałbym jednak coś bardziej niezawodnego niż ręczne zabawy...
Podejrzewam wysięgnik z głowicą i wężyk spustowy w ręce. Nie zdziwiłbym się gdyby na tym samym wężyku był drugi przycisk do automatycznego obrotu głowicy o zadany kąt.
Czysto, ładnie i można robić panoramę za panoramą :)
Pozdrawiam,
Mr.Reset
t.chadzinski
27-02-2011, 22:00
odbicie w okularach
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.