PDA

Zobacz pełną wersję : Pseudo-3d zdjęcia (dzieki "miganiu")



docxxx
01-12-2011, 11:25
Wiem, tytul beznadziejny, ale nie potrafie tego inaczej opisac. Jak nazywa sie ta technika obrobki i przygotowania zdjec, ktore szybko ruszajac sie daja zludzenie glebi?

prz3mo
01-12-2011, 13:31
A to ma w ogóle jakąś nazwę? To nie jest tylko połączenie dwóch obrazów w gif, które są zrobione z przesunięciem?

dominikpl72
01-12-2011, 13:36
To się nazywa: wobbling (znany też jako wiggling).

Przykłady moich fotek w tej technice:
Foto1 (http://www.dominik.4me.pl/html/wobbling_001.html)
Foto2 (http://www.dominik.4me.pl/html/wobbling_002.html)

docxxx
01-12-2011, 14:02
Dzieki za info!

Krycha
02-12-2011, 10:01
a tu programik do tego :)
http://www.3defy.com

szarakdorsz
04-12-2011, 18:24
Wlaściwie to nazywa się to Wiggle Stereoscopy albo Wiggle Stereogram.