Zobacz pełną wersję : Pseudo-3d zdjęcia (dzieki "miganiu")
Wiem, tytul beznadziejny, ale nie potrafie tego inaczej opisac. Jak nazywa sie ta technika obrobki i przygotowania zdjec, ktore szybko ruszajac sie daja zludzenie glebi?
A to ma w ogóle jakąś nazwę? To nie jest tylko połączenie dwóch obrazów w gif, które są zrobione z przesunięciem?
dominikpl72
01-12-2011, 13:36
To się nazywa: wobbling (znany też jako wiggling).
Przykłady moich fotek w tej technice:
Foto1 (http://www.dominik.4me.pl/html/wobbling_001.html)
Foto2 (http://www.dominik.4me.pl/html/wobbling_002.html)
a tu programik do tego :)
http://www.3defy.com
szarakdorsz
04-12-2011, 18:24
Wlaściwie to nazywa się to Wiggle Stereoscopy albo Wiggle Stereogram.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.