Nikoniarze.pl
>
Fotografia - zagadnienia techniczne
>
Foto - technika
> Ostrzenie do druku
PDA
Zobacz pełną wersję :
Ostrzenie do druku
Mich77
23-10-2011, 20:45
Witam,
jak ostrzycie fotografie przed wydrukowaniem?
Pozdrawiam!
D_Z_I_A_D_E_K
23-10-2011, 21:16
to chyba zależy teź od wielkości druku. Ja do 100x70 przeostrzałem trochę zdjęcie.
ryszkut
26-10-2011, 01:49
ostrze lajtrumem.
ostrzę zazwyczaj automatycznie, konkretnie afc
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.