PDA

Zobacz pełną wersję : Ostrzenie do druku



Mich77
23-10-2011, 20:45
Witam,

jak ostrzycie fotografie przed wydrukowaniem?

Pozdrawiam!

D_Z_I_A_D_E_K
23-10-2011, 21:16
to chyba zależy teź od wielkości druku. Ja do 100x70 przeostrzałem trochę zdjęcie.

ryszkut
26-10-2011, 01:49
ostrze lajtrumem.
ostrzę zazwyczaj automatycznie, konkretnie afc