Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Ostrzenie do druku

    Witam,

    jak ostrzycie fotografie przed wydrukowaniem?

    Pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    to chyba zależy teź od wielkości druku. Ja do 100x70 przeostrzałem trochę zdjęcie.
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  3. #3

    Domyślnie

    ostrze lajtrumem.
    ostrzę zazwyczaj automatycznie, konkretnie afc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •