wonito
04-04-2011, 11:06
Mam taki problem z białym tłem, pewnie dość pospolity.
Białe tło polipropylenowe które nie daje jednolitej barwy, po złożeniu z dwuch warstw jest troszkę lepiej,
ale tło na zdjęciał wychodzi w sumie jak brudna biel.
to kwestia ilości światła jego siły?
czy to zawsze kwestia obróbki w kompie?
Białe tło polipropylenowe które nie daje jednolitej barwy, po złożeniu z dwuch warstw jest troszkę lepiej,
ale tło na zdjęciał wychodzi w sumie jak brudna biel.
to kwestia ilości światła jego siły?
czy to zawsze kwestia obróbki w kompie?