PDA

Zobacz pełną wersję : Białe tło a czysta biel -pytanie



wonito
04-04-2011, 11:06
Mam taki problem z białym tłem, pewnie dość pospolity.
Białe tło polipropylenowe które nie daje jednolitej barwy, po złożeniu z dwuch warstw jest troszkę lepiej,
ale tło na zdjęciał wychodzi w sumie jak brudna biel.
to kwestia ilości światła jego siły?
czy to zawsze kwestia obróbki w kompie?

stock
04-04-2011, 11:33
jak chcesz mieć zupełnie biało to pierdyknij lampa w tło z całej mocy.

rlat
04-04-2011, 12:04
A nawet z dwóch lamp ;-)

wonito
04-04-2011, 14:41
Oki dzięki ;)

BWBW
05-04-2011, 23:57
mam takie same tło, tak jak koledzy podpowiadają, zawsze musisz "przepalić" tło, żeby było idealnie białe, przy takim foceniu przyda Ci sie jeszcze dobry balans bieli żeby to białe było białe, radzę poczytać o ustawieniu PRE balansu bieli, Pozdrawiam