PDA

Zobacz pełną wersję : wb raz jeszcze



stonka
16-04-2011, 21:06
Mam pewien problem i nie mogę sobie z nim poradzić.
Mianowicie nie potrafię porządnie ustawić balansu w kościele.
Mimo ustawienia najniższej wartości wychodzą mi pożółkłe zdjęcia.
Czy może mi ktoś doradzić jak sobie radzić z balansem bieli w ciemnych pomieszczeniach?

wasilewk
16-04-2011, 21:07
Wybierasz WB Pro i cykasz coś szarego. Aparat odpowiada "Good" i masz z głowy.

JK
16-04-2011, 21:09
Po pierwsze, nie "WB Pro", tylko WB Pre.
Po drugie, proszę poszukać odpowiedniego wątku, bo na forum bylo już o tym wiele razy.