stonka
16-04-2011, 21:06
Mam pewien problem i nie mogę sobie z nim poradzić.
Mianowicie nie potrafię porządnie ustawić balansu w kościele.
Mimo ustawienia najniższej wartości wychodzą mi pożółkłe zdjęcia.
Czy może mi ktoś doradzić jak sobie radzić z balansem bieli w ciemnych pomieszczeniach?
Mianowicie nie potrafię porządnie ustawić balansu w kościele.
Mimo ustawienia najniższej wartości wychodzą mi pożółkłe zdjęcia.
Czy może mi ktoś doradzić jak sobie radzić z balansem bieli w ciemnych pomieszczeniach?