Raulo
06-05-2011, 20:30
Witam
Czy ktoś z Was próbował kiedyś zrobić imitację szyby, aby po wycięciu jej wstawić nową czystą, za którą jest jednolite w tym przypadku białe tło ?
Potrzebuję wstawić szyby do okien w tej bramie i zupełnie nie mam pojęcia jak można to zrobić.
Nie oceniajcie samej fotki i krzywego kadru, bo jeszcze w obróbce ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/405/wyciete.jpg/)
Czy ktoś z Was próbował kiedyś zrobić imitację szyby, aby po wycięciu jej wstawić nową czystą, za którą jest jednolite w tym przypadku białe tło ?
Potrzebuję wstawić szyby do okien w tej bramie i zupełnie nie mam pojęcia jak można to zrobić.
Nie oceniajcie samej fotki i krzywego kadru, bo jeszcze w obróbce ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/405/wyciete.jpg/)