Witam
Czy ktoś z Was próbował kiedyś zrobić imitację szyby, aby po wycięciu jej wstawić nową czystą, za którą jest jednolite w tym przypadku białe tło ?
Potrzebuję wstawić szyby do okien w tej bramie i zupełnie nie mam pojęcia jak można to zrobić.
Nie oceniajcie samej fotki i krzywego kadru, bo jeszcze w obróbce
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami