PDA

Zobacz pełną wersję : Fajny symulator dla początkujących



watrix
01-06-2011, 18:31
Udało mi się znaleźć ciekawy "symulator robienia zdjęć". Myślę, że każdy początkujący powinien się z nim zapoznać, by w prosty sposób nauczyć się zależności pomiędzy ogniskową a głębią ostrości, ISO a czasem, przysłoną a głębią itd...
http://camerasim.com/camera-simulator.html

ps. mam nadzieję, że nikt wcześniej nie wrzucał (szukajka nic nie pokazała) i że to właściwy dział ;)

darkmajin
01-06-2011, 21:49
Krzysztofie niestety ameryka już odkryta

watrix
01-06-2011, 22:15
Krzysztofie niestety ameryka już odkryta

Ale nie pokażesz gdzie leży ;)

Greg77
02-06-2011, 00:17
Krzysztofie niestety ameryka już odkryta

Gadasz tam, to by trza podkleic...!!! Bardzo fajne;)

darkmajin
02-06-2011, 07:45
no nie podklejałem bo myślałem że wszyscy znają ..fakt faktem nie mogę już tego znaleźć :P ...symulator fajny bo można spartolić fotkę :D