watrix
01-06-2011, 18:31
Udało mi się znaleźć ciekawy "symulator robienia zdjęć". Myślę, że każdy początkujący powinien się z nim zapoznać, by w prosty sposób nauczyć się zależności pomiędzy ogniskową a głębią ostrości, ISO a czasem, przysłoną a głębią itd...
http://camerasim.com/camera-simulator.html
ps. mam nadzieję, że nikt wcześniej nie wrzucał (szukajka nic nie pokazała) i że to właściwy dział ;)
http://camerasim.com/camera-simulator.html
ps. mam nadzieję, że nikt wcześniej nie wrzucał (szukajka nic nie pokazała) i że to właściwy dział ;)