PDA

Zobacz pełną wersję : Jak sie robi take zdjecia



filak
17-09-2011, 20:00
Witam,

Czy moze mi ktos podpowiedziec jak osiagnac taki efekt?

pozdrawiam

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/220/saasrb.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

stock
17-09-2011, 20:42
aparat, lampa błyskowa i kreatywnośc.

fafniak
17-09-2011, 20:47
kreatywnośc.
to jakiś plugin ? :razz:

stock
17-09-2011, 21:37
tak jest - można go np aplikowac doustnie - czasem się robi z myszy, czasem z chmielu a i zdarza sie że z winogron :)

fafniak
17-09-2011, 21:43
preferuje z winogron

marcogk
17-09-2011, 22:10
ja wolę z chmielu ;P

swider
18-09-2011, 01:00
Czy moze mi ktos podpowiedziec jak osiagnac taki efekt?
Długi czas naświetlania i błysk na drugą kurtynę. Na zdjęciu widać, że babeczka opętańczo macha jakimiś kolorowymi świecidełkami, co dodatkowo potęguje ten efekt.

filak
18-09-2011, 13:06
Długi czas naświetlania i błysk na drugą kurtynę. Na zdjęciu widać, że babeczka opętańczo macha jakimiś kolorowymi świecidełkami, co dodatkowo potęguje ten efekt.

dziekuje.

swider
18-09-2011, 13:22
Proszę bardzo. ;)

lider1
30-09-2011, 11:12
fajny efekt może macie więcej takich fotek ?

JK
30-09-2011, 11:25
Można jeszcze nauczyć się dobrze PS-a lub czegoś podobnego. Wtedy nie trzeba niczym machać, ani stosować długich czasów :wink:

wer
30-09-2011, 12:55
Można się dobrze nauczyć Poser 3D, blender, studio 3d max i nie trzeba aparatu ;)

Semati
30-09-2011, 12:57
szykuje mi się podobny sylwester :)