PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wykonać takie zdjęcie?



Irwusek
22-02-2011, 01:10
Witam,

mam pytanie jak wykonać takie zdjęcie >

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img197.imageshack.us/i/asdtzo.jpg/)

bardzo z góry dziękuje za wskazówki :)

navigator_s9
22-02-2011, 01:28
hmm... pobrudzić ? szybę i nie trafić z ostrością? do tego wysoka wartość przysłony i lampa z lewej strony celowana w lewą część twarzy?

Irwusek
22-02-2011, 01:47
bez tego brudzenia :P chodzi tylko o ten efekt podświetlonej polowy twarzy :)

rychu_cmg
22-02-2011, 02:13
bez tego brudzenia :P chodzi tylko o ten efekt podświetlonej polowy twarzy :)
Wystarczy doświetlić lampą bądź innym źródłem światła obiekt tylko z jednej strony. Dużej filozofii w tym nie ma.