PDA

Zobacz pełną wersję : obróbka zdjęcia-pomoc



Vargas
01-09-2011, 14:10
Mam wielką prośbę a mianowicie czy ktoś z was potrafi zrobić taki efekt zdjęcia w Lightroom 3 ? bądź w jakimś innym programie? Jak to jest w ogóle zrobione?

Link: www.speedway-photography.pl/index.php?k=galerie:::f=20110830091140:::z=2011083 0093649.jpg

yOyO-
01-09-2011, 15:43
Taki, w sensie jaki? Bo nie widzę tam jakiś szczególnych efektów specjalnych :P

6868
01-09-2011, 17:18
Mam wielką prośbę a mianowicie czy ktoś z was potrafi zrobić taki efekt zdjęcia w Lightroom 3 ? bądź w jakimś innym programie? Jak to jest w ogóle zrobione?

Link: www.speedway-photography.pl/index.php?k=galerie:::f=20110830091140:::z=2011083 0093649.jpg

a mozesz troche swoje pytanie bardziej sprecyzowac ?

Vargas
01-09-2011, 18:20
Chodzi mo o to, że ta ręka lub przed ramie jest czysto wyraziste. Przecież jest inne od czarno-białych. Nawet zarost widać :)

bogdi64
01-09-2011, 21:08
???

6868
02-09-2011, 12:54
Chodzi mo o to, że ta ręka lub przed ramie jest czysto wyraziste. Przecież jest inne od czarno-białych. Nawet zarost widać :)

Moze taki Ot:
nie wiem do jakiej szkoly tam chodzisz 1ki, 2ki czy na Ttysiaclecia-3ki, ale za wyraz "przed ramie" mialbys u mnie pale.

swider
02-09-2011, 23:46
[…] Ttysiaclecia-3ki […]
U mnie za stosowanie łącznika w takim miejscu (to nie jest znak międzywyrażeniowy!) też byś zarobił pałkę. O literówce i braku polskich znaków -- nie wspomnę. ;)

Seeker
03-09-2011, 01:38
Ostre zdjęcie, spory kontrast, dobrana ekspozycja...

Psycholog
03-09-2011, 08:57
U mnie za stosowanie łącznika w takim miejscu (to nie jest znak międzywyrażeniowy!) też byś zarobił pałkę. O literówce i braku polskich znaków -- nie wspomnę. ;)

Zapomniałeś o początku zdania małą literą ;).

ryszkut
04-09-2011, 18:54
Mam wielką prośbę a mianowicie czy ktoś z was potrafi zrobić taki efekt zdjęcia w Lightroom 3 ? bądź w jakimś innym programie? Jak to jest w ogóle zrobione?

Link: www.speedway-photography.pl/index.php?k=galerie:::f=20110830091140:::z=2011083 0093649.jpg

1. ja potrafię
2. zrobione jest badziewnie