Zobacz pełną wersję : obróbka zdjęcia-pomoc
Mam wielką prośbę a mianowicie czy ktoś z was potrafi zrobić taki efekt zdjęcia w Lightroom 3 ? bądź w jakimś innym programie? Jak to jest w ogóle zrobione?
Link: www.speedway-photography.pl/index.php?k=galerie:::f=20110830091140:::z=2011083 0093649.jpg
Taki, w sensie jaki? Bo nie widzę tam jakiś szczególnych efektów specjalnych :P
Mam wielką prośbę a mianowicie czy ktoś z was potrafi zrobić taki efekt zdjęcia w Lightroom 3 ? bądź w jakimś innym programie? Jak to jest w ogóle zrobione?
Link: www.speedway-photography.pl/index.php?k=galerie:::f=20110830091140:::z=2011083 0093649.jpg
a mozesz troche swoje pytanie bardziej sprecyzowac ?
Chodzi mo o to, że ta ręka lub przed ramie jest czysto wyraziste. Przecież jest inne od czarno-białych. Nawet zarost widać :)
Chodzi mo o to, że ta ręka lub przed ramie jest czysto wyraziste. Przecież jest inne od czarno-białych. Nawet zarost widać :)
Moze taki Ot:
nie wiem do jakiej szkoly tam chodzisz 1ki, 2ki czy na Ttysiaclecia-3ki, ale za wyraz "przed ramie" mialbys u mnie pale.
[…] Ttysiaclecia-3ki […]
U mnie za stosowanie łącznika w takim miejscu (to nie jest znak międzywyrażeniowy!) też byś zarobił pałkę. O literówce i braku polskich znaków -- nie wspomnę. ;)
Ostre zdjęcie, spory kontrast, dobrana ekspozycja...
Psycholog
03-09-2011, 08:57
U mnie za stosowanie łącznika w takim miejscu (to nie jest znak międzywyrażeniowy!) też byś zarobił pałkę. O literówce i braku polskich znaków -- nie wspomnę. ;)
Zapomniałeś o początku zdania małą literą ;).
Mam wielką prośbę a mianowicie czy ktoś z was potrafi zrobić taki efekt zdjęcia w Lightroom 3 ? bądź w jakimś innym programie? Jak to jest w ogóle zrobione?
Link: www.speedway-photography.pl/index.php?k=galerie:::f=20110830091140:::z=2011083 0093649.jpg
1. ja potrafię
2. zrobione jest badziewnie
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.