OjTam
26-06-2017, 13:08
Czołem.
1.)Wiem, że temat może się wydać dziwny, albo że powinienem to wiedzieć. Ale nie wiem, a bardzo mnie to ciekawi.
2.)Nie jestem pewien czy ten dział, więc proszę przenieść ewentualnie.
Do rzeczy.
Robię zdjęcie. Wciskam spust. Migawka zachowuje się jak na tym gifie.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/81/Appearance_of_the_shutter_at_various_speeds.gif
źródło (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/81/Appearance_of_the_shutter_at_various_speeds.gif)
Ok. To wiem.
I tu się moje pytanie pojawia. Co dalej?
Przy następnym zdjęciu migawka startuje od dołu, i lata na przemian góra-dół-góra, czy wraca na górę przed zrobieniem foty?
Jak to jest?
1.)Wiem, że temat może się wydać dziwny, albo że powinienem to wiedzieć. Ale nie wiem, a bardzo mnie to ciekawi.
2.)Nie jestem pewien czy ten dział, więc proszę przenieść ewentualnie.
Do rzeczy.
Robię zdjęcie. Wciskam spust. Migawka zachowuje się jak na tym gifie.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/81/Appearance_of_the_shutter_at_various_speeds.gif
źródło (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/81/Appearance_of_the_shutter_at_various_speeds.gif)
Ok. To wiem.
I tu się moje pytanie pojawia. Co dalej?
Przy następnym zdjęciu migawka startuje od dołu, i lata na przemian góra-dół-góra, czy wraca na górę przed zrobieniem foty?
Jak to jest?