PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki profil?



Jarecki
05-04-2010, 11:25
mam pytanko do sznownych kolegów z jakiego profilu najczęsciej korzystacie.. lub w jakich określonych zdjęciach uzywanie określonego profilu. z góry góry dziękuję życzc wszystkim wesołych świąt i super fotek.

szarakdorsz
06-04-2010, 14:31
No, ale to czasem nie lepiej jest samemu do tego dojść? Kombinacji jest tyle ilu jest użytkowników, więc pytanie zdaje mi się być pozbawione sensu.

Pozdrawiam,

MariuszF
08-04-2010, 11:12
Profilu czego ? Doprecyzowac chyba trzeba...

pzdr, m