Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Jaki profil?

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Swiętokrzyskie
    Posty
    116

    Domyślnie Jaki profil?

    mam pytanko do sznownych kolegów z jakiego profilu najczęsciej korzystacie.. lub w jakich określonych zdjęciach uzywanie określonego profilu. z góry góry dziękuję życzc wszystkim wesołych świąt i super fotek.
    Ostatnio edytowane przez Jarecki ; 05-04-2010 o 11:36
    D 700 / D 300 MB D10 -T 17-50/2.8 N 85/1.8 N 50/1.8 SB 800

  2. #2

    Domyślnie

    No, ale to czasem nie lepiej jest samemu do tego dojść? Kombinacji jest tyle ilu jest użytkowników, więc pytanie zdaje mi się być pozbawione sensu.

    Pozdrawiam,

  3. #3
    MariuszF
    Gość

    Domyślnie

    Profilu czego ? Doprecyzowac chyba trzeba...

    pzdr, m

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •