PDA

Zobacz pełną wersję : Wideo relacja na żywo z studia fotograficznego w Seatle – 29.01.2010 – 19.00.



Cyberek
29-01-2010, 13:39
Chciałbym Was zaprosić na wideo relację na żywo, podczas której zobaczycie, jak światowej sławy fotograf Chase Jarvis wykonuje sesję zdjęciową.

Jeśli nie słyszeliście wcześniej o tym fotografiku, wystarczy chyba, że wspomnę, że jest on autorem zdjęć do najnowszej kampani reklamowej SanDiska i ich nowych mega szybkich kart pamięci Extreme Pro.

Co do samej relacji… Zaczyna się 29.01.2010 o 19tej naszego czasu. Całość potrwa 8 godzin.

Więcej informacji, oraz link do przekazu znajdziecie na stronie projektu PhotoshopTricks.pl:
http://photoshoptricks.pl

Zapraszam i życzę udanego oglądania.

Andy_O
29-01-2010, 14:43
Jess!!!!

www.chasejarvis.com/ (http://www.chasejarvis.com/)
Hasselblad Masters 2007 (http://www.hasselblad.com/masters-2007/december---chase-jarvis.aspx)
Blog (http://blog.chasejarvis.com/blog/)

Bc2nY6l5cGw

KKK9-HEDa8I

prz3mo
29-01-2010, 15:07
łoo, fajnie ! Trzeba kupić piwko i się poogląda :)

jackrabbit
29-01-2010, 15:09
lo w morde, koles jest moim bogiem

pewex
29-01-2010, 15:33
mam prośbeczke, jakbym dziś nie dał rady ( w końcu piąteczek) - nagrałby to ktoś ?

Innervoice
29-01-2010, 15:43
łoo, fajnie ! Trzeba kupić piwko i się poogląda :)

... i coś do jedzenia, toż to 8 godzin :-D
Ucieszyłem się jak dziecko, z wycieczki do Disneylandu :mrgreen:

Cyberek
29-01-2010, 16:48
Chase jest znany nie tylko z swoich zdjęć. Ostatnio zajął się również reżyserowaniem teledysków:

sjUqYEK2lp8
tw506Chi-AQ

Cyberek
29-01-2010, 17:12
Dla osób, które będą chciały zobaczyć powtóreczkę... nic nie obiecuję, ale znajdźcie maila do mnie i odezwijcie się w poniedziałek (koniecznie na maila... i nie na kontakt, tylko na marcin jak już będziecie mieli adres).

morzon
29-01-2010, 17:50
Zna ktoś jakiś program którym można by to nagrać? Pewnie nie dam rady, a nawet jeśli to 8h nie wysiedze...

Innervoice
29-01-2010, 18:04
Nie wiem, czy Real player SP da rade ?

Cyberek
29-01-2010, 19:44
Nawet Media Cather nie daje rady, wiec ciezko przechwycic strumien.
Co nie zmienia faktu ze kilka osob bedzie mialo nagranie ;).

Innervoice
29-01-2010, 20:20
Nawet Media Cather nie daje rady, wiec ciezko przechwycic strumien.
Co nie zmienia faktu ze kilka osob bedzie mialo nagranie ;).

No, nie da rady niestety i nie mogę włączyć FULL SCREEN :(

Andy_O
29-01-2010, 20:37
No, nie da rady niestety i nie mogę włączyć FULL SCREEN :(


Ja też.. szkoda.

jackrabbit
29-01-2010, 20:44
kurde moglby sie koles ogolic, juz nie mowiac o powstrzymaniu sie od dlubania w zebach.. wrrr..

prz3mo
29-01-2010, 20:59
Ja się zawsze zastanawiałem po co tym artystom te czapki wełniane na głowach, skoro widać, że ciepło w otoczeniu ;)

giziol
29-01-2010, 21:04
prz3mo ja nosze czapke tak all the time ;) o so ci hoziii :D?:P taki stajl

prz3mo
29-01-2010, 21:11
prz3mo ja nosze czapke tak all the time ;) o so ci hoziii :D?:P taki stajl

No ja wiem, że taki "stajl", ale to przecież gorąco w baniak... Może dlatego trudno mi to zrozumieć, bo ja nigdy nie noszę czapek, nawet teraz gdy na dworze było -20 :)

jackrabbit
29-01-2010, 21:13
ja nosze jak temperatura jest nizsza niz +15 stopni, ale w pomieszczeniu to jakas masakra musi byc, kiedys probowalem i cieklo mi po twarzy normalnie :mrgreen:

pewex
30-01-2010, 19:36
odpadlem kolo 12stej.... po 4.5h jedyne co zrobili to pokrecili sie troche wokol wlasnej osi, zjedli, pogadali, zrobili 20 fot i dalej sie krecili ;d

jackrabbit
30-01-2010, 20:01
noo, powiem ze ich efektywnosc jest zalosna, 2h przygotowan gdzie glowny bohater tylko potracal co sie dalo i dlubal sobie w zebach, pozniej kilka fotek, przerwa na zarcie... ja tez tak chce! :mrgreen:

rainbowwarrior
30-01-2010, 20:07
Widać, że czekoladki i whisky nie motywują do efektywnej pracy. Dotrwałem do końca pomimo tego, że do 22 właściwie nic ciekawego się nie działo. Generalnie nie żałuję.

Cyberek
31-01-2010, 23:41
Im później tym lepiej... faktycznie po 23ciej zrobiło się ciekawie i można było popatrzeć na ich workflow. Najciekawsze chyba było zobaczyć, jak to wygląda w dużym studio - sporo ludzi, każdy odpowiedzialny za jakąś działkę, każdy wie co ma robić. Może wszystko szło trochę ociężale, ale z 2 strony od początku założyli jakieś ramy czasowe i w sumie się ich trzymali. Na końcu jeszcze była sesja portretowa. Dla tych, którzy nie widzieli lub nie dotrwali, kontaktujcie się ze mną mailem... może będę mógł*coś zrobić ;).

Cyberek
31-01-2010, 23:44
Ps... trochę było mi wstyd za jednego trola który się na czacie trochę poprzewijał. Skąd się*tacy ludzie biorą, i co za przyjemność im sprawia robienie z siebie (******)?

Innervoice
01-02-2010, 13:57
Ps... trochę było mi wstyd za jednego trola który się na czacie trochę poprzewijał. Skąd się*tacy ludzie biorą, i co za przyjemność im sprawia robienie z siebie (******)?

Też czytałem żałosne komentarze jakiegoś szczeniaka z pseudonimem na d... :???:
Potem jesteśmy zdziwieni, że mają nas za idiotów :(

bartezzx
03-02-2010, 23:49
wie ktoś może czy ta relacje da się gdzieś w necie jeszcze obejrzeć? może ktoś to nagrywał or something?

pewex
05-02-2010, 11:32
No fakt koleś o pseudonimie "dupa"..... po prostu, ja nie wierzyłem, że dzieci Neostrady dotrą nawet na taką relacje. Nie doceniałem ich.