PDA

Zobacz pełną wersję : No to prawie mamy LR3



marbed
24-03-2010, 00:08
http://labs.adobe.com/technologies/lightroom3/

marszull
24-03-2010, 00:53
Ja wiem czy takie prawie? Beta jest juz od dluzszego czasu i mnostwo ludzi nastawialo sie ze w kwietniu wyjdzie LR3 a tu sie okazuje ze wychodzi beta2 a na normalna wersje trzeba czekac conajmniej do czerwca.

wpkx
24-03-2010, 02:23
W dodatku ta B2 chodzi mi wolniej od B1.

plusfoto
24-03-2010, 10:19
Czy to się nadinstalowywuje czy instaluje od nowa

wpkx
24-03-2010, 11:13
Czy to się nadinstalowywuje czy instaluje od nowa

Nadinstalowywuje. Wywalana jest B1 ale importowane są z niej wszelkie "osiągnięcia"... a przynajmniej tak mi się wydaje ;)

tomisiek
24-03-2010, 12:52
Ale IMO 3 działa znacznie szybciej niż 2. No i dwie piękne rzeczy - redukcja szumu (kosmos!!!) i winietowanie po cropie. Jeżeli stabilna wersja będzie równie szybka - biorę w ciemno.

marszull
24-03-2010, 13:42
a winetowania po cropie nie ma w LR2?

korsarz
25-03-2010, 02:12
Jest, ale 2 Lr3b2 działa inaczej. Lepiej.

marszull
25-03-2010, 12:52
Jest, ale 2 Lr3b2 działa inaczej. Lepiej.

To musze przetestowac. dzieki za info.

PS Czy mozna w jakis sposob zaimportowac bibloteke z LR2 do LR3?

korsarz
25-03-2010, 13:55
Niestety nie... Przynajmniej ja takiego nie znam.

marszull
25-03-2010, 15:44
kurcze na jakims forum czytalem wypowiedz ze sie da, tyko ta osoba nie chciala podac sposobu ;-)
a w komentarzach pojawialo sie ze Adobe nie chce na razie publikowac takiej mozliwosci zeby:
nie obcinac sobie sprzedazy LR2
i nie odpowiadac za jakiekolwiek bledy i znikniecia biblotek :-)

korsarz
27-03-2010, 01:15
Importować to może nie cały katalog, ale pojedyńcze zdjęcie, może nawet więcej... przed chwilą udało mi się tak zrobić:

=obrób w LR2
=zapisz pliki XMP
= wywal katalog w LR3
= Zaimportuj z dysku
= Kliknij na wykrzyknik co się pojawi "Update photo process" czy coś tam...

Ostrzenie i odszumianie... masakra. Nikon D3S chowa się przy mojej D90 z Lr3beta2 :D