PDA

Zobacz pełną wersję : Jak usunąc przepały na zdjęciach?



TMB
30-03-2010, 14:49
Witam
Tak jak w tytule. Chodzi mi o niebo w krajobrazie. Wiadomo,ze ne dosłownie bierzemy słowo "usunąć" ;)

Pozdrawiam

Ps. np. jak w PS?

jacek.gold
30-03-2010, 14:57
a może jakiś przykładowy obrazek?
bo sposobów może być kilka a sporo już ich tu można było zobaczyć

stig
30-03-2010, 14:59
Witam
Tak jak w tytule. Chodzi mi o niebo w krajobrazie. Wiadomo,ze ne dosłownie bierzemy słowo "usunąć" ;)

Pozdrawiam

Ps. np. jak w PS?Jak czegos nie ma (czyt. detali -- ktorych brak wlasnie definiuje "przepal"), to jak chcesz, zeby sie tam cos pojawilo? Po prostu doklej niebo z innego zdjecia. Innego wyjscia nie ma.

TMB
30-03-2010, 15:01
Jak czegos nie ma (czyt. detali -- ktorych brak wlasnie definiuje "przepal"), to jak chcesz, zeby sie tam cos pojawilo? Po prostu doklej niebo z innego zdjecia. Innego wyjscia nie ma.


no racja;) dzieki