bowie
15-04-2010, 23:28
Witam, od wczoraj testuję mój najnowszy nabytek: epson V700. Skanuję slajdy 35mm, umieszczone w oryginalnych ramce i niestety mam problem z ostrością. Coś jest nie tak, bo pomimo zmiany wysokości ramki skany nie powalają ostrością. Wydaje mi sie, że regulacja wysokości ramki nic nie daje. Skanuję programem EpsonSkan. Próbowałem też dołączonym SilverFastem SE, ale w tym przypadku, to już rzeźnia z ostrością na całego...
W czym może być problem? Złe ustawienia parametrów skanowania?
W czym może być problem? Złe ustawienia parametrów skanowania?