PDA

Zobacz pełną wersję : zdjęcia w przedszkolu - oprawa



squerx
19-03-2010, 15:33
Witam

Macie może jakieś sprawdzone sposoby na oprawienie zdjęć robionych w przedszkolu ?
Mnie ciekawią tekturowe ramki tylko nie wiem czy to się sprawdzi ? Macie może namiar na jakąś firmę która takie ramki wykonuję ? Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

mOSAd
21-03-2010, 05:52
Dosłownie ze dwa dni temu trafiłem na taki wątek gdzieś (świeży)... z linkami do sklepów i odradzaniem udziwnionych ramek z motywami. Hmmm, może szukajka forum pomoże, jak nie, to tyczył się on bardziej tego gdzie kupić właśnie ramki. Nie mogę na szybko znaleźć... może tobie się uda.

camilia
24-03-2010, 00:51
Przede wszystkim dobra lampa i obiektyw, najlepiej szeroki