PDA

Zobacz pełną wersję : Tropialna Sesja - backstage.



Andy_O
11-02-2006, 03:17
Oto opis i zdjęcia backstage z "Tropikalnej sesji", ktora odbyła się we wrześniu 2005.

Tropikalna Sesja (http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=9&art=52&dz=9&page=1)
Może kogoś zainteresuje.

A przy okazji - osoby z okolic Krakowa zachęcam do fotografowania Justyny :D

admin
11-02-2006, 10:20
Bardzo fajny backstage. Zaluje tylko ze a jego koncu nie pojawily sie ze trzy zdjecia z sesji.

Andy_O
12-02-2006, 00:20
Artykuł miał się pojawić na stronie agencji Camare, gdzie były wszystkie zdjęcia Justyny z tej sesji. Jednak Camare "zwija biznes" w Polsce i publikacja pojawiłą się gdzie indziej.
Ale rzeczywiście - podeślę im kilka zdjęć finalnych, to byłoby dobre podsumowanie artukułu.

turbo
12-02-2006, 10:40
Bardzo fajny backstage. Zaluje tylko ze a jego koncu nie pojawily sie ze trzy zdjecia z sesji.

dokladnie te same odczucia. Wszystko ladnie opisane jednak brakuje finalnych zdjec. Ale i tak dzieki za podzielenie sie!

Niedzwiedz
12-02-2006, 11:29
bardzo fajny arykul :) i tak jak reszat mowie ze brakuje finalnych prac :)

Andy_O
13-02-2006, 15:20
Dodane :P

Tylko 4-ry, żeby nie robić tłoku.


Dziękuję za sugestie.

admin
13-02-2006, 15:25
Lepiej, duzo lepiej :)

FunBoy
14-02-2006, 19:48
To teraz wszystko jasne, dlaczego zdjecia Andy'ego sa zawsze dopracowane na 110% :-)... i Sailor chce sprzedawac marchewki ;-)

Swietna lekcja dla wszystkich (glownie amatorow takich jak ja ;-))... oby takich wiecej od naszych forumowych wyjadaczy :D

Dzieki Andy_O :-)