Zobacz pełną wersję : Tropialna Sesja - backstage.
Oto opis i zdjęcia backstage z "Tropikalnej sesji", ktora odbyła się we wrześniu 2005.
Tropikalna Sesja (http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=9&art=52&dz=9&page=1)
Może kogoś zainteresuje.
A przy okazji - osoby z okolic Krakowa zachęcam do fotografowania Justyny :D
Bardzo fajny backstage. Zaluje tylko ze a jego koncu nie pojawily sie ze trzy zdjecia z sesji.
Artykuł miał się pojawić na stronie agencji Camare, gdzie były wszystkie zdjęcia Justyny z tej sesji. Jednak Camare "zwija biznes" w Polsce i publikacja pojawiłą się gdzie indziej.
Ale rzeczywiście - podeślę im kilka zdjęć finalnych, to byłoby dobre podsumowanie artukułu.
Bardzo fajny backstage. Zaluje tylko ze a jego koncu nie pojawily sie ze trzy zdjecia z sesji.
dokladnie te same odczucia. Wszystko ladnie opisane jednak brakuje finalnych zdjec. Ale i tak dzieki za podzielenie sie!
Niedzwiedz
12-02-2006, 11:29
bardzo fajny arykul :) i tak jak reszat mowie ze brakuje finalnych prac :)
Dodane :P
Tylko 4-ry, żeby nie robić tłoku.
Dziękuję za sugestie.
To teraz wszystko jasne, dlaczego zdjecia Andy'ego sa zawsze dopracowane na 110% :-)... i Sailor chce sprzedawac marchewki ;-)
Swietna lekcja dla wszystkich (glownie amatorow takich jak ja ;-))... oby takich wiecej od naszych forumowych wyjadaczy :D
Dzieki Andy_O :-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.