Oto opis i zdjęcia backstage z "Tropikalnej sesji", ktora odbyła się we wrześniu 2005.
Tropikalna Sesja
Może kogoś zainteresuje.
A przy okazji - osoby z okolic Krakowa zachęcam do fotografowania Justyny![]()
Szukaj
Oto opis i zdjęcia backstage z "Tropikalnej sesji", ktora odbyła się we wrześniu 2005.
Tropikalna Sesja
Może kogoś zainteresuje.
A przy okazji - osoby z okolic Krakowa zachęcam do fotografowania Justyny![]()
Bardzo fajny backstage. Zaluje tylko ze a jego koncu nie pojawily sie ze trzy zdjecia z sesji.
Artykuł miał się pojawić na stronie agencji Camare, gdzie były wszystkie zdjęcia Justyny z tej sesji. Jednak Camare "zwija biznes" w Polsce i publikacja pojawiłą się gdzie indziej.
Ale rzeczywiście - podeślę im kilka zdjęć finalnych, to byłoby dobre podsumowanie artukułu.
dokladnie te same odczucia. Wszystko ladnie opisane jednak brakuje finalnych zdjec. Ale i tak dzieki za podzielenie sie!Zamieszczone przez admin
Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem
bardzo fajny arykuli tak jak reszat mowie ze brakuje finalnych prac
![]()
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
Dodane :P
Tylko 4-ry, żeby nie robić tłoku.
Dziękuję za sugestie.
Lepiej, duzo lepiej![]()
To teraz wszystko jasne, dlaczego zdjecia Andy'ego sa zawsze dopracowane na 110%... i Sailor chce sprzedawac marchewki
![]()
Swietna lekcja dla wszystkich (glownie amatorow takich jak ja)... oby takich wiecej od naszych forumowych wyjadaczy
Dzieki Andy_O![]()
regulamin
Skontaktuj się z nami