Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Tropialna Sesja - backstage.

    Oto opis i zdjęcia backstage z "Tropikalnej sesji", ktora odbyła się we wrześniu 2005.

    Tropikalna Sesja

    Może kogoś zainteresuje.

    A przy okazji - osoby z okolic Krakowa zachęcam do fotografowania Justyny

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo fajny backstage. Zaluje tylko ze a jego koncu nie pojawily sie ze trzy zdjecia z sesji.

  3. #3

    Domyślnie

    Artykuł miał się pojawić na stronie agencji Camare, gdzie były wszystkie zdjęcia Justyny z tej sesji. Jednak Camare "zwija biznes" w Polsce i publikacja pojawiłą się gdzie indziej.
    Ale rzeczywiście - podeślę im kilka zdjęć finalnych, to byłoby dobre podsumowanie artukułu.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Bardzo fajny backstage. Zaluje tylko ze a jego koncu nie pojawily sie ze trzy zdjecia z sesji.
    dokladnie te same odczucia. Wszystko ladnie opisane jednak brakuje finalnych zdjec. Ale i tak dzieki za podzielenie sie!
    Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem

  5. #5

    Domyślnie

    bardzo fajny arykul i tak jak reszat mowie ze brakuje finalnych prac
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  6. #6

    Domyślnie Dodane.

    Dodane :P

    Tylko 4-ry, żeby nie robić tłoku.


    Dziękuję za sugestie.

  7. #7

    Domyślnie

    Lepiej, duzo lepiej

  8. #8

    Domyślnie

    To teraz wszystko jasne, dlaczego zdjecia Andy'ego sa zawsze dopracowane na 110% ... i Sailor chce sprzedawac marchewki

    Swietna lekcja dla wszystkich (glownie amatorow takich jak ja )... oby takich wiecej od naszych forumowych wyjadaczy

    Dzieki Andy_O
    regulamin

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •