PDA

Zobacz pełną wersję : Wtyczka do PS dająca efekt użycia filtra polaryzacyjnego



woytec60
22-08-2005, 13:07
Witam wszystkich
Czy słyszeliście coś o takiej wtyczce?
A może samodzielna aplikacja?

Gamling
22-08-2005, 13:18
Jest takie cos robione przez B+W. Tutaj (http://www.schneideroptics.com/software/b+w_software_filters/) masz linka.

woytec60
22-08-2005, 17:12
Dziękuję Ci, dokładnie o to mi chodziło:)
Drogie. A może cos darmowego?

Gamling
22-08-2005, 19:35
Nie ma sprawy. Ale z niczym darowym sie nie spotkalem.

trigger
22-08-2005, 21:27
Też sobie ściągnąłem :mrgreen:

akustyk
22-08-2005, 21:56
w jaki sposob w obrobce mozna zasymulowac filtr, ktory redukuje refleksy swiatla i zmniejsza kontrast sceny - czesto do poziomu pozwalajacego zmieszczenie sceny w rozpietosci tonalnej matrycy, co bez polara bywa niemozliwe???

ALF
23-08-2005, 00:10
zasymulować?...można :twisted: :mrgreen:

akustyk
23-08-2005, 00:15
zasymulować?...można :twisted: :mrgreen:
tja... wytlumienie odbic swiatla w tafli wody? w oknie? od lisci skropionych woda deszczowa?

te bzdurne filtry pompuja niebo i kolory. a to nie jest to do czego polar zostal stworzony :-) nie do tego sluzy filtr polaryzacyjny... :-)