Zobacz pełną wersję : Wtyczka do PS dająca efekt użycia filtra polaryzacyjnego
woytec60
22-08-2005, 13:07
Witam wszystkich
Czy słyszeliście coś o takiej wtyczce?
A może samodzielna aplikacja?
Jest takie cos robione przez B+W. Tutaj (http://www.schneideroptics.com/software/b+w_software_filters/) masz linka.
woytec60
22-08-2005, 17:12
Dziękuję Ci, dokładnie o to mi chodziło:)
Drogie. A może cos darmowego?
Nie ma sprawy. Ale z niczym darowym sie nie spotkalem.
Też sobie ściągnąłem :mrgreen:
w jaki sposob w obrobce mozna zasymulowac filtr, ktory redukuje refleksy swiatla i zmniejsza kontrast sceny - czesto do poziomu pozwalajacego zmieszczenie sceny w rozpietosci tonalnej matrycy, co bez polara bywa niemozliwe???
zasymulować?...można :twisted: :mrgreen:
zasymulować?...można :twisted: :mrgreen:
tja... wytlumienie odbic swiatla w tafli wody? w oknie? od lisci skropionych woda deszczowa?
te bzdurne filtry pompuja niebo i kolory. a to nie jest to do czego polar zostal stworzony :-) nie do tego sluzy filtr polaryzacyjny... :-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.