PDA

Zobacz pełną wersję : sklejanie zdjęć z braketingu w jedną fotkę



sjm
24-03-2006, 01:03
Aż wstyd sie przyznać ale zapomniałem jak się łączy zdjęcia z braketingu w jedną fotkę w CS ?

stig
24-03-2006, 07:11
warstwy i kombinowanie z ich maskami lub "merge to HDR"

sjm
24-03-2006, 20:57
A gdzie w wersji 8,0 PS CS jest HDR ?

stig
24-03-2006, 21:04
A gdzie w wersji 8,0 PS CS jest HDR ?

Uuu.. Sorry... Myslalem, ze pytasz ogolnie o CSy... Oczywiscie "merge HDR" jest dopiero w wersji CS2.

ictus
24-03-2006, 21:43
a moze ktos zna jakis fajny tutorial?????

P3cad0
27-04-2006, 11:30
A ja oprócz wbudowanego w CS "Merge to HDR" moge polecic plugin do PSa o nazwie Photomatix. Mysle ze ma wieksze mozliwosci od PSowego HDRa

http://www.hdrsoft.com/

aries.mehehe
28-04-2006, 20:55
http://xnb.go.pl/foto/porady/bracketing/ -może pomoże

sjm
28-04-2006, 23:15
Dzięki.Bardzo fajne przydatne artykuły.