Zobacz pełną wersję : sklejanie zdjęć z braketingu w jedną fotkę
Aż wstyd sie przyznać ale zapomniałem jak się łączy zdjęcia z braketingu w jedną fotkę w CS ?
warstwy i kombinowanie z ich maskami lub "merge to HDR"
A gdzie w wersji 8,0 PS CS jest HDR ?
A gdzie w wersji 8,0 PS CS jest HDR ?
Uuu.. Sorry... Myslalem, ze pytasz ogolnie o CSy... Oczywiscie "merge HDR" jest dopiero w wersji CS2.
a moze ktos zna jakis fajny tutorial?????
A ja oprócz wbudowanego w CS "Merge to HDR" moge polecic plugin do PSa o nazwie Photomatix. Mysle ze ma wieksze mozliwosci od PSowego HDRa
http://www.hdrsoft.com/
aries.mehehe
28-04-2006, 20:55
http://xnb.go.pl/foto/porady/bracketing/ -może pomoże
Dzięki.Bardzo fajne przydatne artykuły.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.