agu5ka
11-01-2006, 18:00
witam :)
Ja mam pytanie zwiazane z Photoshopem i mam nadzieje ze ktos mi pomoze :) Chodzi to jak tam zrobic czarne tlo? tzn np> mam zdjecie powiedzmy misia i za nim jest pokoj, a ja nie chce zeby byl pokoj tylko zeby za nim bylo czarne tlo. Jak to zrobic? I jeszcze nie wiem jak zrobic np> jest kolorowe zdjecie dziewczyny z zielonymi oczami, a ja chce zrobic zeby zdjecie bylo w kolorach szarosci tylko zeby te oczy byly zielone.. Jak sie do tego zabrac?:P Baaardzo prosze o pomoc :) Aa i moze ma ktos jeszcze opis takich podstawowych funkcji w photoshopie?
pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc :*
Ja mam pytanie zwiazane z Photoshopem i mam nadzieje ze ktos mi pomoze :) Chodzi to jak tam zrobic czarne tlo? tzn np> mam zdjecie powiedzmy misia i za nim jest pokoj, a ja nie chce zeby byl pokoj tylko zeby za nim bylo czarne tlo. Jak to zrobic? I jeszcze nie wiem jak zrobic np> jest kolorowe zdjecie dziewczyny z zielonymi oczami, a ja chce zrobic zeby zdjecie bylo w kolorach szarosci tylko zeby te oczy byly zielone.. Jak sie do tego zabrac?:P Baaardzo prosze o pomoc :) Aa i moze ma ktos jeszcze opis takich podstawowych funkcji w photoshopie?
pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc :*