PDA

Zobacz pełną wersję : problem w ps.. prosze o pomoc :)



agu5ka
11-01-2006, 18:00
witam :)
Ja mam pytanie zwiazane z Photoshopem i mam nadzieje ze ktos mi pomoze :) Chodzi to jak tam zrobic czarne tlo? tzn np> mam zdjecie powiedzmy misia i za nim jest pokoj, a ja nie chce zeby byl pokoj tylko zeby za nim bylo czarne tlo. Jak to zrobic? I jeszcze nie wiem jak zrobic np> jest kolorowe zdjecie dziewczyny z zielonymi oczami, a ja chce zrobic zeby zdjecie bylo w kolorach szarosci tylko zeby te oczy byly zielone.. Jak sie do tego zabrac?:P Baaardzo prosze o pomoc :) Aa i moze ma ktos jeszcze opis takich podstawowych funkcji w photoshopie?
pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc :*

sinner
11-01-2006, 18:09
najprościej lecz chyba nie dla Ciebie będzie zakupić jakąś książkę o Photoshopie 8)

Antonina
11-01-2006, 20:57
Nie jest to proste to znaczy nie działa to na zasadzie niektórych wtyczek, że poprzesuwasz suwakami i tła nie ma, ale Jeśli chcesz spróbować to mogę ci wysłać tutka
P.S
Ale dodatkowo zrób tak jak ci napisał SINNER kup książkę i poczytaj

Fodo
11-01-2006, 21:49
zobacz TU (http://www.cherub.pl) jest trochę ciekawostek o PSie.
gdzieś na tej stronce widziałem wlasnie takie zabawy z tłem.

agu5ka
12-01-2006, 15:06
najprościej lecz chyba nie dla Ciebie będzie zakupić jakąś książkę o Photoshopie
Yhh na to sie chyba niestety nie zanosi..

ale Jeśli chcesz spróbować to mogę ci wysłać tutka
JAsne ze chce sprobowac ;) kazda pomoc sie przyda :)
zobacz TU jest trochę ciekawostek o PSie.
o dzieki dzieki poczytam ;]