Zoidberg
05-10-2005, 23:45
Witam,
Remontuje mieszkanie i wychodzi na to, że na razie jeden pokój będzie pusty. Pomyślałem by urządzić tam małe studio. Pokój mam wymiary 4,12x3,96m zaś wysokie na 2,60. Na jednej ścianie jest okno.
Co bym chciał focić - portret - całe osoby (nawet konkretnie - żonkę w róznych strojach (może i bez;) )
Poczytałem trochę forum na temat studiów ale nadal mam pytania:
Czy to pomieszczenie wystarczy? (zresztą musi bo innego nie mam)
Czy zestaw Funsportu Fun 200 wystarczy czy dopłacać do Fun200+? (bedzie portret w 90%)
Na jaki kolor pomalować ściany i sufit? Co na podłogę? Czy na okno rolety z nieprzepuszczającej tkaniny? (okno jest "z boku" w stosunku do ściany na której będzie tło)
Z czego tło na "pierwsze kroki"?
Doradzcie coś Please.
Remontuje mieszkanie i wychodzi na to, że na razie jeden pokój będzie pusty. Pomyślałem by urządzić tam małe studio. Pokój mam wymiary 4,12x3,96m zaś wysokie na 2,60. Na jednej ścianie jest okno.
Co bym chciał focić - portret - całe osoby (nawet konkretnie - żonkę w róznych strojach (może i bez;) )
Poczytałem trochę forum na temat studiów ale nadal mam pytania:
Czy to pomieszczenie wystarczy? (zresztą musi bo innego nie mam)
Czy zestaw Funsportu Fun 200 wystarczy czy dopłacać do Fun200+? (bedzie portret w 90%)
Na jaki kolor pomalować ściany i sufit? Co na podłogę? Czy na okno rolety z nieprzepuszczającej tkaniny? (okno jest "z boku" w stosunku do ściany na której będzie tło)
Z czego tło na "pierwsze kroki"?
Doradzcie coś Please.