PDA

Zobacz pełną wersję : Puzzle, tylko jak...?



woytek6
24-08-2005, 21:58
Witam!!

Poszukuje programu albo czegoś w rodzaju filtra żeby zrobić na zdjęciu coś takiego żeby wygladało jak poukładane puzzle.

Dzięki z góry za pomoc!!

madmips
24-08-2005, 22:05
W PS standardowy plug :)

woytek6
24-08-2005, 22:08
A więcej szczegółów można prosić

pn
24-08-2005, 22:14
A więcej szczegółów można prosić

Na przyklad Filter->Texture->Patchwork

woytek6
24-08-2005, 22:21
Nie za bardzo o to mi chodziło - potrzebuje klasyczny krój puzzli

pebees
24-08-2005, 22:25
Nie za bardzo o to mi chodziło - potrzebuje klasyczny krój puzzli
Nie ma klasycznego kroju puzzli. Każde puzzle mogą byc inne :)

pn
24-08-2005, 22:28
Nie za bardzo o to mi chodziło - potrzebuje klasyczny krój puzzli
Nie ma klasycznego kroju puzzli. Każde puzzle mogą byc inne :)

Oj wiadomo o co chodzi. Takie kwadratowe, z wypustkami i wpustkami.

W filtrach nie znalazlem...

woytek6
24-08-2005, 22:32
Własnie chodzi mi o takie wadratowe, z wypustkami i wpustkami...

sinner
24-08-2005, 23:08
jest taki plug AV Bros Puzle Pro