Zobacz pełną wersję : Szukam tutka !!!!
Gdzies kiedys widzialem tu na forum tutorial tyczyl sie przerobki fotek tak aby byly czesciowo kolorowe , reszta zaczarno biala , za diabla nie moge go teraz odszukac , jesli ktos by mogl pomoc , z gory dzieki ;)
jest (był) @ www.nikon.org.pl
Chmurek,
Tutorial jest bardzo prosty, da sie go opisac w 3 punktach:
1. Kopiujesz obrazek na nowa warstwe
2. Na tej wartswie maskujesz co ma zostac kolorowego
3. Wracasz do poprzedniej, tej ponizej i konwertjesz na czarno-biala.
Pozdrawiam,
K.Polak
jest pod linkiem od cahe
[ Dodano: Sob 05 Lis, 2005 ]
krpolak - to chyba najkrótszy tutorial jaki w życiu powstał ;)
Proste jest najlepsze, aby tylko nie bylo za proste ;-)
Pozdrawiam,
K.Polak
Dzieki , moze to i proste ale jak sie zaczyna schody zawsze pna sie w gore :)
ale chyba mój tutek jest łopatologiczny? ;)
Oby takich wiecej , krotko zwarcie i na temat , dla poczatkujacych rewelacja :!:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.