PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam tutka !!!!



Chmurek
04-11-2005, 09:33
Gdzies kiedys widzialem tu na forum tutorial tyczyl sie przerobki fotek tak aby byly czesciowo kolorowe , reszta zaczarno biala , za diabla nie moge go teraz odszukac , jesli ktos by mogl pomoc , z gory dzieki ;)

cahe
04-11-2005, 19:44
jest (był) @ www.nikon.org.pl

krpolak
05-11-2005, 01:30
Chmurek,

Tutorial jest bardzo prosty, da sie go opisac w 3 punktach:

1. Kopiujesz obrazek na nowa warstwe
2. Na tej wartswie maskujesz co ma zostac kolorowego
3. Wracasz do poprzedniej, tej ponizej i konwertjesz na czarno-biala.

Pozdrawiam,

K.Polak

madmips
05-11-2005, 01:44
jest pod linkiem od cahe

[ Dodano: Sob 05 Lis, 2005 ]
krpolak - to chyba najkrótszy tutorial jaki w życiu powstał ;)

krpolak
05-11-2005, 05:23
Proste jest najlepsze, aby tylko nie bylo za proste ;-)

Pozdrawiam,

K.Polak

Chmurek
05-11-2005, 18:43
Dzieki , moze to i proste ale jak sie zaczyna schody zawsze pna sie w gore :)

madmips
05-11-2005, 23:42
ale chyba mój tutek jest łopatologiczny? ;)

Chmurek
06-11-2005, 10:58
Oby takich wiecej , krotko zwarcie i na temat , dla poczatkujacych rewelacja :!: