PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o opinie o jakosci foto z drukarki Epson Stylus R245



jaroslawkonopka
12-02-2006, 12:41
Czesc

Chcialem wlasnie kupic taka drukareczke do mojego Nikona D70
Czy ktos ja ma, uzywa, jakies uwagi? Jak wygladaja zdjecia z tego urzadzenia
Prosze podzielcie sie doswiadczeniami

Pozdrawiam
Jas

Niedzwiedz
12-02-2006, 13:55
a nie lepiej ip4000 ? tyle ze nie ip4200 drozsze zamienniki o ile sa

kaplet tuszy do ip4000 to 25 pln nieodbiegaja od orginalow