jaroslawkonopka
12-02-2006, 12:41
Czesc
Chcialem wlasnie kupic taka drukareczke do mojego Nikona D70
Czy ktos ja ma, uzywa, jakies uwagi? Jak wygladaja zdjecia z tego urzadzenia
Prosze podzielcie sie doswiadczeniami
Pozdrawiam
Jas
Chcialem wlasnie kupic taka drukareczke do mojego Nikona D70
Czy ktos ja ma, uzywa, jakies uwagi? Jak wygladaja zdjecia z tego urzadzenia
Prosze podzielcie sie doswiadczeniami
Pozdrawiam
Jas