PDA

Zobacz pełną wersję : Akcje do PS-a



Umba
06-09-2005, 01:31
Ktos kiedys (sorrki ze nie pamietam kto) podał kilka akcji do PS-a a raczej linki gdzie mozna bylo je sobie pobrac . Miedzy innymi byla tam akcja na wyostrzanie . Niestety teraz juz nie moge tego sciagnac poniewaz wyskakuje mi komunikat ze "strona o podanym adresie nie istnieje" moglby mi ktos jakos pomoc ?

cahe
06-09-2005, 07:02
hm, chyba chodzi Ci o zestawik Cahe's Retouch? :-) Wyśle Ci info na PW co i jak.

tarkin
12-09-2005, 11:08
cahe jesli mozesz to mnie tez podeslij co i jak bo takie akcje sa zawsze przydatne :)

szymony
12-09-2005, 16:37
cahe zapodaj to do admina, lub admina juniora :wink: Zapodadzą To na FTP lub portalu. Tu się da linka i po zawodach.

cahe
12-09-2005, 18:20
ależ nie widzę problemu ;-)

http://rapidshare.de/files/4792427/cahe.atn.html

nie wiem co tak wszyscy się napalili na parę beznadziejnych akcji :P

step.tom
12-09-2005, 18:48
nie wiem co tak wszyscy się napalili na parę beznadziejnych akcji

A po co mają swoje komórki wysilać jak inni zrobili :mrgreen:

cahe
12-09-2005, 18:55
hehe, no jasne.

mi te akcje przyspieszają trochę pracę nad zdjęciami. Mam nadzieje że i Wam się spodobają ;-).

step.tom
12-09-2005, 19:31
Może by tak każdy zapodał kilka swoich tajnych atn. Zbudujmy bazę akcji do PS :lol:
Zamiast czytania książek, mozolnych godzin ćwiczeń, i własnych inwencji :lol:

blue_21
04-11-2007, 00:17
cahe - o ile jest to jeszcze aktualne - proszę podeślij dla mnie również taką akcję.

slawson38
04-11-2007, 16:59
Na tej stronce jest kilka filmów instruktażowych http://cyfrografia.pl/photoshop.html

blue_21
04-11-2007, 22:44
dzięki slawson38 za pomocne filmiki i tutoriale

hcman
05-11-2007, 13:07
popatrzcie jeszcze tu:
www.cherub.pl (http://www.cherub.pl)