Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Akcje do PS-a

  1. #1

    Domyślnie Akcje do PS-a

    Ktos kiedys (sorrki ze nie pamietam kto) podał kilka akcji do PS-a a raczej linki gdzie mozna bylo je sobie pobrac . Miedzy innymi byla tam akcja na wyostrzanie . Niestety teraz juz nie moge tego sciagnac poniewaz wyskakuje mi komunikat ze "strona o podanym adresie nie istnieje" moglby mi ktos jakos pomoc ?
    ......co ja moge wiedziec o foceniu ...NIC

  2. #2
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie

    hm, chyba chodzi Ci o zestawik Cahe's Retouch? Wyśle Ci info na PW co i jak.
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  3. #3

    Domyślnie

    cahe jesli mozesz to mnie tez podeslij co i jak bo takie akcje sa zawsze przydatne
    d200 | Nikkor 50 1.8 | Mir 24 2/35 | Exakta 500/8 | SB 24
    www.kuba-staniecki.pl
    www.studio13.org.pl

  4. #4

    Domyślnie

    cahe zapodaj to do admina, lub admina juniora Zapodadzą To na FTP lub portalu. Tu się da linka i po zawodach.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #5
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie

    ależ nie widzę problemu

    http://rapidshare.de/files/4792427/cahe.atn.html

    nie wiem co tak wszyscy się napalili na parę beznadziejnych akcji :P
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  6. #6

    Domyślnie

    nie wiem co tak wszyscy się napalili na parę beznadziejnych akcji
    A po co mają swoje komórki wysilać jak inni zrobili
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

  7. #7
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie

    hehe, no jasne.

    mi te akcje przyspieszają trochę pracę nad zdjęciami. Mam nadzieje że i Wam się spodobają .
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  8. #8

    Domyślnie

    Może by tak każdy zapodał kilka swoich tajnych atn. Zbudujmy bazę akcji do PS
    Zamiast czytania książek, mozolnych godzin ćwiczeń, i własnych inwencji
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

  9. #9

    Domyślnie

    cahe - o ile jest to jeszcze aktualne - proszę podeślij dla mnie również taką akcję.

  10. #10

    Domyślnie

    Na tej stronce jest kilka filmów instruktażowych http://cyfrografia.pl/photoshop.html
    Ostatnio edytowane przez slawson38 ; 04-11-2007 o 20:14
    D 500 D 600 D 750
    S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •