Olimp42
27-07-2005, 23:20
Witam wszystkich mam pytanko czy zetknął się ktoś kiedyś z programem do maskowania Corel knock out tzn czy jest to dobry programik z opisu jaki przeczytałem wynikało że można nim wycinać szybko i dokładnie takie skomplikowane elementy jak np. włosy w PS to jest żmudna robota .
Pytam bo dużo wycinam
P.S. A może macie jakieś doświadczenia, cenne uwagi dotyczące wycinania (jakieś ciekawe programy, linki, pomysły)
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Pytam bo dużo wycinam
P.S. A może macie jakieś doświadczenia, cenne uwagi dotyczące wycinania (jakieś ciekawe programy, linki, pomysły)
Z góry dziękuje i pozdrawiam