PDA

Zobacz pełną wersję : Wycinanie



Olimp42
27-07-2005, 23:20
Witam wszystkich mam pytanko czy zetknął się ktoś kiedyś z programem do maskowania Corel knock out tzn czy jest to dobry programik z opisu jaki przeczytałem wynikało że można nim wycinać szybko i dokładnie takie skomplikowane elementy jak np. włosy w PS to jest żmudna robota .
Pytam bo dużo wycinam


P.S. A może macie jakieś doświadczenia, cenne uwagi dotyczące wycinania (jakieś ciekawe programy, linki, pomysły)

Z góry dziękuje i pozdrawiam

sinner
28-07-2005, 16:31
program naprawdę dobry i stosunkowo prosty w obsłudze

Olimp42
28-07-2005, 16:46
a czy jest może jakieś spolszczenie do niego albo czy są jakieś przykłady jak z nim pracować ?

sinner
28-07-2005, 16:50
w programie masz takiego helpa tutoriala

Olimp42
28-07-2005, 17:23
no super dzięki Sinner właśnie sobie go obczajam (tutoriala) szkoda tylko że to nie po polskiemu albo przynajmniej po niemiecku bo z tym angielskim to u mnie słabiutko no nic jakoś sobie muszę poradzić ważne że w ogóle coś jest jeszcze raz dzięki

P.S. jak rozumiem to ty Sinner masz go w jednym palcu więc mam takie pytanie jakbym miał jakieś problemy to czy mogę się do Ciebie zwrócić o pomoc ?

sinner
28-07-2005, 20:35
w palcu jak w palcu ale jakby co to spoko

tomano20
31-07-2005, 15:18
Witam wszystkich. Czy wiecie może skąd można ściągnąć triala?