gmoszkow
02-01-2006, 04:14
Witam
Gdzieś na forum widziałem link do strony z informacją jak należy naświetlać, coś tam był takiego jak expose to right czy jakoś tak.
Może ktoś pamięta bo ni cholery znaleźć przez szukaj nie mogę
Pozdrawiam
Grzegorz
Gdzieś na forum widziałem link do strony z informacją jak należy naświetlać, coś tam był takiego jak expose to right czy jakoś tak.
Może ktoś pamięta bo ni cholery znaleźć przez szukaj nie mogę
Pozdrawiam
Grzegorz