PDA

Zobacz pełną wersję : Naświetlanie na prawo



gmoszkow
02-01-2006, 04:14
Witam

Gdzieś na forum widziałem link do strony z informacją jak należy naświetlać, coś tam był takiego jak expose to right czy jakoś tak.

Może ktoś pamięta bo ni cholery znaleźć przez szukaj nie mogę

Pozdrawiam

Grzegorz

xantos
02-01-2006, 17:20
Pewnie chodzi ci o naświetlanie histogramem.

W skrócie naświetlasz tak, żeby histogram był wypełniony do prawej strony, czyli żeby jak najwięcej wyciągnąć z matrycy która najwięcej szczegółów zbiera właśnie z jasnych partii.
A tu link :)
http://www.cdrom.pl/index.php?title=Ekspozycja_na_%C5%9Bwiat%C5%82a
Pozdr.

gmoszkow
02-01-2006, 17:33
Dziękuję o to właśnie mi chodziło.

Pozdrawiam

Grzegorz

Seeker
20-01-2006, 13:46
Bardzo ciekawy technologicznie material pogladowy.
Dzieki za linka ;)