PDA

Zobacz pełną wersję : Poznań - dobry lab



wasia
18-10-2005, 14:46
Czy ktos moze polecic godny zaufania lab w Poznaniu?

Adams
19-10-2005, 09:17
Mogę polecić Foto Albert na os Oswiecenia 23, mały labik w bloku. Tel 8773914. Mozesz sie na mnie powolać.

sailor
19-10-2005, 11:49
ja wolam w labie foto-viva (kupiec poznanski)
www.fotoviva.pl

wolaja terminowo i imho calkiem dobrze jakosciowo. zrezygnowali z wolania slajdow niestety.

paziu
19-10-2005, 13:30
lab firmowany przez Konice-Minolte (wiem, ze to prawie grzech), na wierzbiecicach na wysokosci przystanku tramwajowego "10" w kierunku pksu. polecam ze wzgledu na m.in. dobry papier, formaty do a2 i skanowanie negatywow. Poza tym bardzo przyjemna obsluga.

madmips
19-10-2005, 22:48
Ja filmy wywołuję we fotomie na Półwiejskiej (Fuji), jak dla mnie jakość mają zajebistą, od kilku lat u nich robię i na prawdę są godni polecenia. Dobry papier stosują przede wszystkim i czyste, ostre prace dają... pozdr

Ijon Tichy
20-10-2005, 04:35
Ja filmy wywołuję we fotomie na Półwiejskiej (Fuji), jak dla mnie jakość mają zajebistą

Potwierdzam, są naprawdę OK.
Mogę również polecić punkt FotoPietura na Wierzbięcicach koło kina "Wilda" (również FUJI).


Zakładam, że wszyscy wypowiadają się na temat C-41.
Ja ostatnio szukam w Poznaniu dobrego punktu, gdzie mógłbym wywołać czarno-białe negatywy typu 135. Czy ktoś z Was mógłby coś polecić w tym względzie? Słyszałem, że fotodura na Ratajczaka się tym zajmuje, czy są godni zaufania?

wasia
20-10-2005, 10:40
Dziekuje wszystkim

Zoidberg
20-10-2005, 11:12
Dobry papier stosują przede wszystkim i czyste, ostre prace dają... pozdr

A mógłbyś podać ceny? Często bywam w Poznaniu

Adams
20-10-2005, 11:15
Ja ostatnio szukam w Poznaniu dobrego punktu, gdzie mógłbym wywołać czarno-białe negatywy typu 135.

Jak w koreksie to moge wywolac.

madmips
20-10-2005, 19:40
ostatnio we fotomie bralem odbitki 10x15 za 0,99 zł - 10% upustu. Mają w sumie drogo jak porównać z innymi, ale ja wolę przepłacić i mieć dobrą fotę. pozdr

[ Dodano: Czw 20 Paź, 2005 ]
maja chyba na stronie cennik www.fotoma.pl

[ Dodano: Czw 20 Paź, 2005 ]
oo sprawdzilem za 89 groszy juz są :)

Ijon Tichy
24-10-2005, 19:06
Ja ostatnio szukam w Poznaniu dobrego punktu, gdzie mógłbym wywołać czarno-białe negatywy typu 135.

Jak w koreksie to moge wywolac.

Niestety, nie jestem w stanie dostarczyć w koreksie. Dzięki za ofertę pomocy :)

Adams
24-10-2005, 19:20
Od kiedy zobaczyłem dobrze odbite zdjęcia z Noritsu to odbitki z Frontiery spadły w moim rankingu.

madmips
24-10-2005, 19:47
a poznaniu gdzieś jest norits?

Adams
24-10-2005, 19:50
a poznaniu gdzieś jest norits?
Mogę polecić Foto Albert na os Oswiecenia 23, mały labik w bloku. Tel 8773914. Mozesz sie na mnie powolać.

madmips
24-10-2005, 21:38
dzieki