MP
12-07-2005, 22:17
Witam.
Na pewnej ilośc zdjęć robionych w górach przy dośc wilgotnej pogodzie jak, mgła, świezy deszcz parujący z ziemi i tworzący taką mgiełke, deszcz wysoko w górach, przewalające sie chmury, ostre słońce mam taka mgiełke. Wiem że polar lub filtry połówkowe na pewno by w dużej części rozwiązywałyby problem, ale jeszcze nie posiadam takowych. Tak wiec pytam czy może istnieją jakieś programowe metody usuwania/ograniczania tego niepożądanego efektu?
Pozdrawiam
Na pewnej ilośc zdjęć robionych w górach przy dośc wilgotnej pogodzie jak, mgła, świezy deszcz parujący z ziemi i tworzący taką mgiełke, deszcz wysoko w górach, przewalające sie chmury, ostre słońce mam taka mgiełke. Wiem że polar lub filtry połówkowe na pewno by w dużej części rozwiązywałyby problem, ale jeszcze nie posiadam takowych. Tak wiec pytam czy może istnieją jakieś programowe metody usuwania/ograniczania tego niepożądanego efektu?
Pozdrawiam