PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia z ramką. Jak?



amy
15-08-2014, 11:07
Chodzi mi o takie zdjęcie: http://www.photoblog.pl/olgaburczyk/168453052

GonzoG
15-08-2014, 11:09
Wybacz, ale zdjęcia z twojego dysku tu nie zobaczymy...

amy
15-08-2014, 11:12
Przez przypadek wkleiłam nie to co miałam, ale już poprawiłam :)

zbyszekD7000
15-08-2014, 11:12
Myślę że ciekawsze by było bez tej ramki ;-)

Pyra001
15-08-2014, 11:24
Myślę że najprościej byłoby zrobić dwa zdjęcia i odpowiednio zamaskować na warstwach widoczność elementów. Ale to tylko zdanie moje, amatorskie :)

GonzoG
15-08-2014, 11:50
Dokładnie tak jak pisze Pyta001 - czyli 2 zdjęcia, najlepiej ze statywu, a później tylko wymieniasz fragmenty, które potrzeba.
Coś takiego idzie zrobić nawet i w windowsowym Paint'ie .

amy
15-08-2014, 12:04
Dzięki za pomoc. :)

Vargas
18-08-2014, 12:08
Robiłem już takie zdjęcia. Dokładnie jak wyżej koledzy piszą. Zrobić dwa zdjęcia jedno bez modelki a drugie z modelką trzymającą lustro czy też jakąś ramę. Z jednego zdjęcia wycinasz fragment tego pola (kwiatki) :) i wklejasz w tę ramę :D Troszeczkę zabawy jest około 15-20 min. + browarek aby pięknie i efektownie to wyszło.