Zobacz pełną wersję : Zdjęcia z ramką. Jak?
Chodzi mi o takie zdjęcie: http://www.photoblog.pl/olgaburczyk/168453052
Wybacz, ale zdjęcia z twojego dysku tu nie zobaczymy...
Przez przypadek wkleiłam nie to co miałam, ale już poprawiłam :)
zbyszekD7000
15-08-2014, 11:12
Myślę że ciekawsze by było bez tej ramki ;-)
Myślę że najprościej byłoby zrobić dwa zdjęcia i odpowiednio zamaskować na warstwach widoczność elementów. Ale to tylko zdanie moje, amatorskie :)
Dokładnie tak jak pisze Pyta001 - czyli 2 zdjęcia, najlepiej ze statywu, a później tylko wymieniasz fragmenty, które potrzeba.
Coś takiego idzie zrobić nawet i w windowsowym Paint'ie .
Robiłem już takie zdjęcia. Dokładnie jak wyżej koledzy piszą. Zrobić dwa zdjęcia jedno bez modelki a drugie z modelką trzymającą lustro czy też jakąś ramę. Z jednego zdjęcia wycinasz fragment tego pola (kwiatki) :) i wklejasz w tę ramę :D Troszeczkę zabawy jest około 15-20 min. + browarek aby pięknie i efektownie to wyszło.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.