kowalmen
11-05-2014, 21:06
Witam!
Postanowilem zapytac ekspertow poraz kolejny po wielu miesiacach spedzonych nad nauka obrobkowa o opinie. Od dlugiego czasu walcze z obrobka w PS i prawda jest taka ze czesto wychodzi mi efekt plastiku. Twarz wyglada sztucznie a kolory to juz raczej bez komentarza.Zaznaczam ze nigdy nie uzywam dodge & burn. Nie pierwszy raz pisze na nikoniarzach i proboje dowiedziec sie co moge robic lepiej itp. Na ogol dostaje tylko ochrzan i hmm negatywy, ale nie poddaje sie i wszelka konstruktywna krytyke oraz cenne wskazowki biore sobie do serca. Tak wiec zamieszczam dwie wersje tej samej fotki. Wiem wiem ze przepalone jest lewe ramie i pewnie pocialem je zle. Zdaje sobie sprawe tez ze pewnie zostanie mi wytkniete poruszenie 1/100 i chlod i mam za swoje. Ale lubie ta fotke i mojej modelce tez sie podoba. Prosze o opinie dot obrobki. A moze jakies rady albo namiary do kogos kto moglby mnie nauczyc poprawnej pracy w PS lub LR. Ok bo sie rozgadalem. Trudno najwyrzej znowu mnie zjecie z butami...
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/835/h21m.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/834/lxcrw.jpg)
Postanowilem zapytac ekspertow poraz kolejny po wielu miesiacach spedzonych nad nauka obrobkowa o opinie. Od dlugiego czasu walcze z obrobka w PS i prawda jest taka ze czesto wychodzi mi efekt plastiku. Twarz wyglada sztucznie a kolory to juz raczej bez komentarza.Zaznaczam ze nigdy nie uzywam dodge & burn. Nie pierwszy raz pisze na nikoniarzach i proboje dowiedziec sie co moge robic lepiej itp. Na ogol dostaje tylko ochrzan i hmm negatywy, ale nie poddaje sie i wszelka konstruktywna krytyke oraz cenne wskazowki biore sobie do serca. Tak wiec zamieszczam dwie wersje tej samej fotki. Wiem wiem ze przepalone jest lewe ramie i pewnie pocialem je zle. Zdaje sobie sprawe tez ze pewnie zostanie mi wytkniete poruszenie 1/100 i chlod i mam za swoje. Ale lubie ta fotke i mojej modelce tez sie podoba. Prosze o opinie dot obrobki. A moze jakies rady albo namiary do kogos kto moglby mnie nauczyc poprawnej pracy w PS lub LR. Ok bo sie rozgadalem. Trudno najwyrzej znowu mnie zjecie z butami...
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/835/h21m.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/834/lxcrw.jpg)