JE56
04-02-2015, 19:49
Jak robiłem to zdjęcie to miałem zamiar skadrować metodą trójpodziału, 1/3 góra i 2/3 dół. Jak to wrzuciłem do kompa to po przyglądnięciu się wyszło zupełnie coś innego. Nie wiem jaki to teraz kadr, pół na pół, a może symetria? Czy taki kadr dyskwalifikuje fotogr.?
https://www.dropbox.com/s/s29j5984om790cn/_DSC6842%20ZMNIEJSZONE.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/s29j5984om790cn/_DSC6842%20ZMNIEJSZONE.jpg?dl=0