PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki to kadr?



JE56
04-02-2015, 19:49
Jak robiłem to zdjęcie to miałem zamiar skadrować metodą trójpodziału, 1/3 góra i 2/3 dół. Jak to wrzuciłem do kompa to po przyglądnięciu się wyszło zupełnie coś innego. Nie wiem jaki to teraz kadr, pół na pół, a może symetria? Czy taki kadr dyskwalifikuje fotogr.?

https://www.dropbox.com/s/s29j5984om790cn/_DSC6842%20ZMNIEJSZONE.jpg?dl=0

SerU
04-02-2015, 19:55
Jeśli już koniecznie coś chcesz robić z tego zdjęcia, to pion w miejscu, gdzie jest najmniej zarośli na pierwszym planie.
Patrząc ze swojego punktu widzenia, ja bym takie zdjęcie wykasował, bo ani światła, ani nieba, ani krajobrazu tam nie ma ciekawehgo.

JE56
04-02-2015, 20:04
Też taki miałem zamiar, zdjęcie jest kiepskie, tylko chciałem wiedzieć czy kadr w takie pasy mógłby być gdyby był lepszy i przy innym świetle.