PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia seryjne na samowyzwalaczu ? N D600



indepedente
19-07-2015, 16:52
Witam, tak jak w temacie, chciałem się dowiedizeć czy jest możliwość zdjęć seryjnych na samowyzwalaczu ? np. żeby zamiast jednego zrobił z 5 ?

GonzoG
19-07-2015, 16:55
Tak
Możesz też ustawić odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi zdjęciami.

indepedente
21-07-2015, 20:12
A możesz powiedzieć jak bo patrzyłem w aparacie i nie moge znaleźć :/

GonzoG
21-07-2015, 21:15
W ustawieniach samowyzwalacza.

rybuuu
22-07-2015, 11:48
Ja mam D610 co prawda, ale jestem skłonna stwierdzić, że soft jeden i ten sam. W menu znajdź interwałometr. Możesz dokładnie ustalić ilość zdjęć i odstęp czasu pomiedzy nimi. Uruchamiasz bezpośrednio w menu interwałometru.