Vargas
24-09-2014, 12:12
Witam.
Panowie proszę mi wytłumaczyć pewną kwestię a mianowicie... robię zdjęcie w formacie RAW i mam ustawione ISO 200, robię pstryk i wrzucam na kompa. Robię podgląd fotki w postaci EXIF i wychodzi na to, że fotka jest zrobiona na ISO 1600.
Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje? czy możliwe, że aparat jest już do kitu? D60 + 18-55VR
Panowie proszę mi wytłumaczyć pewną kwestię a mianowicie... robię zdjęcie w formacie RAW i mam ustawione ISO 200, robię pstryk i wrzucam na kompa. Robię podgląd fotki w postaci EXIF i wychodzi na to, że fotka jest zrobiona na ISO 1600.
Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje? czy możliwe, że aparat jest już do kitu? D60 + 18-55VR