glowki
15-03-2015, 22:00
Witam, czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego po założeniu filtra Heliopan Grey ND 3,0 wychodzą takie cuda kolorystyczne ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
http://img163.imagevenue.com/loc21/th_436148369_1426436148_122_21lo.jpg]źródło ([URL=http://img163.imagevenue.com/img.php?image=436148369_1426436148_122_21lo.jpg)[/URL]
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
http://img163.imagevenue.com/loc21/th_436148369_1426436148_122_21lo.jpg]źródło ([URL=http://img163.imagevenue.com/img.php?image=436148369_1426436148_122_21lo.jpg)[/URL]