PDA

Zobacz pełną wersję : Defekt filtra szarego 10EV



glowki
15-03-2015, 22:00
Witam, czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego po założeniu filtra Heliopan Grey ND 3,0 wychodzą takie cuda kolorystyczne ?

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
http://img163.imagevenue.com/loc21/th_436148369_1426436148_122_21lo.jpg]źródło ([URL=http://img163.imagevenue.com/img.php?image=436148369_1426436148_122_21lo.jpg)[/URL]

GonzoG
15-03-2015, 22:10
Załóż zaślepkę na wizjer.

TOP67
16-03-2015, 08:45
Nic dodać, nic ująć. Instrukcja, strona 52.

emet_b
16-03-2015, 12:42
hehe, też się kiedyś nabrałem na to ;)
pojechałem nad morze, specjalnie na długie naświetlanie.
Odstałem swoje, przeglądam a tu taki zonk :)

kkokosz
16-03-2015, 14:19
Mnie też się tak zdarzyło - nawet nie podejrzewałem, ile światła wpada przez wizjer :)

glowki
16-03-2015, 15:02
Dziękuję za odpowiedźi, następnym razem zaslepie, nie przypuszczałem że to ma aż takie znaczenie, w D610 nigdy nie zasłaniałem i nie było problemu.