PDA

Zobacz pełną wersję : X-Rite ColorMunki Display - opinie i pytanie



TompRaider
10-03-2014, 23:47
Witajcie,
Poszukuję kalibratora do monitora, wybaczcie jeśli zły dział (pierwszy post). Myślałem nad X-Rite ColorMunki Display, gdyż stać mnie na niego i ma dobre opinie w sieci. Będę go używał do testowania monitorów, i tu moje pytanie, czy po kalibracji wyświetla on np. punkt bieli, zapełnienie palety sRGB/Adobe RGB itp? Właściwie to głównie zależy mi na pomiarach.

mini21
11-03-2014, 00:54
Proponuje odwiedzić ten wątek:
http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=39627

Sądzę, że tam dowiesz się sporo na temat tego czy innego kalibratora.