PDA

Zobacz pełną wersję : Nowicjuszka



Carrie87
04-03-2014, 12:12
Witam! Jestem nowicjuszką w fotografowaniu, zakupiłam aparat nikon d5100 obiektyw 18-105. Potrzebuje podstawowych porad jak prawidłowo fotografować od zaawansowanego usera :) Wiem, że rzadko kto w tych czasach używa gg ale nie przepadam za fejsem , moj nr: 45831609. Dziękuje za pomoc

MstrG
04-03-2014, 12:16
Witam! Jestem nowicjuszką w fotografowaniu, zakupiłam aparat nikon d5100 obiektyw 18-105. Potrzebuje podstawowych porad jak prawidłowo fotografować od zaawansowanego usera :) Wiem, że rzadko kto w tych czasach używa gg ale nie przepadam za fejsem , moj nr: 45831609. Dziękuje za pomoc

Czego dokładnie nie wiesz?
Zadawaj konkretne pytania.

Carrie87
04-03-2014, 12:16
Ciezko tak tu teraz powiedziec, wole rozmawiac z kims bezposrednio. stad podane moje dane kontaktowe

MstrG
04-03-2014, 12:20
Ciezko tak tu teraz powiedziec, wole rozmawiac z kims bezposrednio. stad podane moje dane kontaktowe

Jeśli chcesz bezpośrednio to lepiej pójść na jakiś kurs.

AndBed
04-03-2014, 12:28
Masz instrukcje aparatu. Są tam podstawowe informacje podane w jakiej sytuacji użyć jakiego trybu, jak poprawnie kadrować itp. Przeczytaj... a później jak czegoś nie będziesz wiedzieć to pytaj.

TOP67
04-03-2014, 12:37
Odpowiedniejszy dział jest tu http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=20

Poczytaj na początek podklejone tam tematy.

MstrG
04-03-2014, 12:38
Zobacz D5100 digitutor (http://www.nikon.pl/pl_PL/learn_explore/digitutors/d5100.page?)
Instrukcja D5100 (http://www.nikonsupport.eu/europe/Manuals/D5100/D5100RM_Pl_02.pdf)
Polecam też http://www.szerokikadr.pl

pszemson
04-03-2014, 15:44
Niech koleżanka wrzuci swoje zdjęcie, może wtedy znajdą się chętni do rozmowy. :P