PDA

Zobacz pełną wersję : Ładne, przydymione kontrastowe kolory. Jak?



mikas321123
12-06-2014, 18:15
witam, od jakiegoś czasu gnębi mnie pytanie jak w taki sposób obrabiać zdjęcia:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/011IM-2.jpg
źródło (http://blog.adamtrzcionka.pl/wp-content/uploads/2014/06/011IM.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/002IM-2.jpg
źródło (http://blog.adamtrzcionka.pl/wp-content/uploads/2014/06/002IM.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/005ks-2.jpg
źródło (http://adamtrzcionka.pl/2013/na_bloga/005ks.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/008ks-2.jpg
źródło (http://adamtrzcionka.pl/2013/na_bloga/008ks.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/DSC8907cc_eewnaxr-2.png
źródło (http://s6.ifotos.pl/img/DSC8907cc_eewnaxr.png)

Wszystkie zdjęcia są utrzymane w takim samym stylu. Wiem, że tutaj wchodzi w grę zabawa krzywymi, ściągniecie czarnych w cienie ale to nie tylko to. Te zdjęcia są mega ostre kolorowe kontrastowe ale te kolory są takie intensywne inaczej. Jak otrzymać coś takiego? Magiczny poradnik lub frazę dla wujka google lub youtuba ktoś posiada? :) a może sam jest w stanie nagrać krótki poradnik jak z jakąś fotką leci postproces?

Pozdrawiam, liczę na trafną odpowiedź.

MARTINK
12-06-2014, 19:29
Powiem tak. Zakladam, ze sie nie dowiesz.
Obym nie mial racji.

Seś@
12-06-2014, 19:33
Powiem tak. Zakladam, ze sie nie dowiesz.
Obym nie mial racji.

Prorok czy cóś ? ;-)

manfred
12-06-2014, 20:05
Dowie się za 1700 zł

mikas321123
13-06-2014, 13:26
Nie tylko ten fotograf ma taki post proces żeby wykupić sobie kurs... Kilku ma taki sam jak on i wątpię ze byli u siebie na kursach. Można więc go dopaść przez Internet a pytanie brzmi tylko gdzie?

Limax7
13-06-2014, 17:30
Te zdjęcia (oprócz ostatniego) wyglądają jakby były sztucznie malowane światłem tzn. warstwa ciemniejszej wersji i odsłanianie jaśniejszej.

zigi86
14-06-2014, 11:23
Te zdjęcia (oprócz ostatniego) wyglądają jakby były sztucznie malowane światłem tzn. warstwa ciemniejszej wersji i odsłanianie jaśniejszej.

Gdyby to było takie proste .... :)

BorysR
16-06-2014, 14:34
Proces adama trzcionki na tym forum to jest omawiany juz jakos 5 lat. Proponuje pojsc na kurs za 1000 zl bedzie najszybciej. Ogolnie mowiac c1 warstwy klejenie dlubanie i sleczenie przy fotach.

damiankolo
17-06-2014, 09:53
Warto do Adama na Kurs? Zdjęcia ma genialne. Jak wy po odbyciu kursu jesteście zadowoleni?

manfred
17-06-2014, 10:03
Genialne ma kadry zadaj sobie pytanie czy tak potrafisz?